Смартфон Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / без NFC
Відео 31Фото 25 |
Недорогий смартфон з характеристиками, цілком гідними базового середнього класу. В основу «залізної начинки» пристрої покладений чипсет початкового рівня MediaTek Helio G35, підкріплений 3/64 ГБ пам'яті. За підсумком апарат добре справляється з виконанням будь-яких невимогливих завдань. Дисплей Xiaomi Redmi 9C 64GB виконаний за технологією IPS, а його роздільна здатність при діагоналі 6.53 дюймів досягає позначки 1600х720 пікселів.
Основна камера смартфона поєднує під крилом три датчика зображення 13 + 2 + 2 МП, фронтальна модуль у моделі вписали в краплеподібний виріз екрану. Розраховувати на отримання якісних знімків можна в умовах достатньо хорошого освітлення. На додаткове озброєння смартфона поставлені задній дактилоскопічний сканер, ІЧ-порт і ємна акумуляторна батарея якраз на 5000 мАгод. На одному заряді акумулятора забезпечується 32 години роботи в режимі телефонних розмов, 10 годин активності екрану в жанрі мобільного геймінгу і 21 годину автономності при перегляді відео. У даній модифікації NFC-чипу на борту моделі немає.
Купити Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / без NFC
Усі ціни 10 →Smartfon Xiaomi Redmi 9C NFC 3/64GB 6,53" Zielony | 699 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 9C 3/64GB Zielony (36598) | 667 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 9C 3/64GB Midnight Gray | 699 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 9C, 3/64 GB, szary | 948 zł |
Redmi 9C NFC - 3/64GB / Aurora Green - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dyst | 655 zł |
Модификації Xiaomi Redmi 9C
Ціни на Xiaomi Redmi 9C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / NFC | від 279 zł | 15 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / без NFC | від 279 zł | 13 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / NFC | від 349 zł | 11 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / без NFC | від 349 zł | 12 пропозицій |