Смартфон Xiaomi Redmi 9C 128 ГБ / 4 ГБ / без NFC
Відео 31Фото 25 |
Xiaomi Redmi 9C 128 ГБ / 4 ГБ / без NFC
32 ГБ / 2 ГБ / NFC32 ГБ / 2 ГБ / без NFC64 ГБ / 3 ГБ / NFC64 ГБ / 3 ГБ / без NFC128 ГБ / 4 ГБ / без NFC
2022 рікRedmi
Екран:6.53 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G35
Камера:3 модулі, 13 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:196 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Xiaomi Redmi (бюджетні)
від 680 zł
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 4 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 76 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 34 мАгод, до 5 год, з кейсом + 30 год
від 538 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 141 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: з кейсом + 40 год
від 444 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 249 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 54 мАгод, з кейсом + 38 год
від 517 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 68 zł
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 20 год
від 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 57 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 43 мАгод, до 4 год, з кейсом + 12 год
від 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 284 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, 3D звук, захист від вологи, акумулятор: з кейсом + 36 год
від 663 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 54 zł
для активного спорту, внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 18 год
від 556 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 121 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 32 Ом, акумулятор: 35 мАгод, до 6 год, з кейсом + 28 год
від 508 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 99 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 48 мАгод, з кейсом + 30 год
від 297 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G25, камера: 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 95 zł
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 35 мАгод, до 5 год, з кейсом + 25 год
Відеоогляди
DO WYBORU DO KOLORU Trzy REDMI 9 dla Ciebie
11 листопада 202059 757 переглядів
Xiaomi Redmi A1 - RECENZJA - TANIEJ już się nie da? - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
29 січня 202311 656 переглядів
Jaki smartfon do 500 zł ? Porównanie Galaxy M11, Redmi 9, Redmi 9C, Moto E7 Plus, Oppo A12 !
6 березня 2021244 перегляда
Najlepszy smartfon do 750 PLN? | Recenzja Redmi 9
17 серпня 202032 164 перегляда
REDMI 9 vs REDMI NOTE 8T: które Xiaomi lepsze?
15 серпня 202091 051 перегляд
REDMI 9 vs REDMI 9A | Co Xiaomi oferuje w segmencie budżetowców?
9 вересня 202037 461 перегляд
XIAOMI REDMI 9 - najtańszy smartfon wart zakupu
8 липня 2020226 096 переглядів
Xiaomi Redmi 9 | Tani i dobry
13 серпня 202053 885 переглядів
Xiaomi Redmi 9C NFC za 500 złotych! - pierwsze wrażenia Tabletowo
22 вересня 202016 905 переглядів
Xiaomi Redmi 9C NFC - RECENZJA - Co TRZEBA o nim WIEDZIEĆ? - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
13 січня 2021100 363 перегляда
Xiaomi Redmi 9C NFC - czegoś po prostu zabrakło... | Recenzja Tabletowo.pl
17 жовтня 202056 253 перегляда
Xiaomi Redmi 9, 9c, czy 9a - Który warto kupić?
29 серпня 202027 796 переглядів
Xiaomi Redmi 9 - RECENZJA - Tanio, taniej, Redmi 9 - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
19 серпня 2020240 400 переглядів
Redmi 9C - Unboxing First Look and Giveaway!
14 серпня 202010 914 переглядів
Redmi 9c Unboxing|Quick review and First impressions|Porveeda
21 вересня 20201 610 переглядів
HOW TO AVAIL GLOBE POSTPAID PLAN?Unboxing Huawei MatePad T10 & Redmi Note 9c | Globe Plan 999 &599
10 лютого 20222 433 перегляда
Xiaomi Redmi 9C review sinhala | saibare
22 травня 20213 871 перегляд
Xiaomi Redmi 9C unboxing
16 лютого 2021694 перегляда
Xiaomi Redmi 9c Unboxing (Miss Tekki Style)
3 вересня 2020757 переглядів
Xiaomi Redmi 9 Ram 4Gb, Hp 1 juta speck 3jt
3 серпня 2020845 переглядів
Xiaomi Redmi 9C - Unboxing & Quick Review
2 грудня 2020251 перегляд
Redmi 9c Unboxing and Quick Review | Best Budget Smartphone??
17 жовтня 2020446 переглядів
কম দামে ভালো মোবাইল! | Redmi 9C | Unboxing & Review | Shahriar Arfin |
7 вересня 2020121 перегляд
Unboxing en español del Xiaomi Redmi 9C
29 листопада 2020354 перегляда
UNBOXING HP REDMI 9A
26 березня 2022161 перегляд
Unboxing the Xiaomi Redmi 9T!
31 жовтня 2021227 переглядів
~unboxing redmi 9c aesthetic phone ¤
15 березня 20221 327 переглядів
REDMI9C UNBOXING #REDMI #UNBOXING
31 березня 20221 638 переглядів
Unboxing Redmi 9C |Redmi 9C |Annie's Thing
14 лютого 20214 091 перегляд
UNBOXING REDMI 9C 64 GB ! SAMSUNG GALAXY A12 ! 64 GB 5000 mAH BATTERY.BLUE AND BLACK #redmi#samsung
14 березня 2022164 перегляда
Xiaomi Redmi 9c 3GB+64GB Unboxing and Review
7 лютого 20227 555 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi Redmi 9C
Ціни на Xiaomi Redmi 9C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / NFC | від 279 zł | 15 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / без NFC | від 509 zł | 6 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / NFC | від 349 zł | 9 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / без NFC | від 571 zł | 10 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 128 ГБ / 4 ГБ / без NFC | від 650 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 627 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, немає 3.5 мм, зарядка: 5000 мАгод, 200 г
від 599 zł
6.5 ", 259 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm SDM450 Snapdragon 450, камера: 3 модулі, 13 МП, + 8 МП, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 183 г
від 742 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5050 мАгод, 189 г
від 658 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Snapdragon 460, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 191 г
від 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 385 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 195 г
від 349 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 657 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 569 zł
6.52 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5380 мАгод, 205 г
від 610 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 4 модулі, 13 МП, зарядка: 5400 мАгод, 198 г
від 499 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 200 г