Смартфон Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / NFC
Відео 31Фото 25 |
«Народний» смартфон зі збалансованими характеристиками з бюджетної ліги мобільних пристроїв. «Фішка» конкретно цієї моделі прописана безпосередньо в імені — смартфон несе на борту чип NFC для можливості здійснення безконтактних платежів. Внутрішня архітектура Xiaomi Redmi 9C NFC побудована на базі восьмиядерного чипсета MediaTek Helio G35 і підкреслена 3/64 ГБ пам'яті. Головну роль у зовнішньому вигляді апарата виконує IPS-екран з розмірами по діагоналі 6.53 дюймів і роздільною здатністю HD+ (1600х720 пікселів).
У верхній частці дисплея видніється краплеподібний виріз під об'єктив 5 МП селфі-камери. Основний модуль камери смартфона використовує у справі тріо датчиків зображення: 13 МП ведучий, 2 МП макрооб'єктив і 2 МП сенсор для розмиття фону в портретному режимі. Традиційно сильна сторона смартфонів Xiaomi — час автономної роботи. Модель отримує живлення від акумулятора ємністю якраз 5000 мАгод і «живе» на одному заряді батареї два повних дні (в режимі середньозважених навантажень).
Купити Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / NFC
Усі ціни 13 →XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi 9C NFC 2GB/32GB (Midnight Gray) Szary | 497 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 9C NFC 2/32GB 6,53" Midnight Grey | 599 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 9C 2/32GB 6.53" Szary 112 | 500 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 9C 2/32GB 6.53" Szary 112 0112 | 497 zł |
Модификації Xiaomi Redmi 9C
Ціни на Xiaomi Redmi 9C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / NFC | від 279 zł | 15 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 32 ГБ / 2 ГБ / без NFC | від 279 zł | 13 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / NFC | від 349 zł | 11 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 ГБ / 3 ГБ / без NFC | від 571 zł | 11 пропозицій |