Smartfon Xiaomi Redmi 9C 32 GB / 2 GB / NFC
Wideo 31Zdjęcia 25 |
Popularny smartfon o wyważonych cechach z ekonomicznej ligi urządzeń mobilnych. Cecha szczególna tego modelu została określona bezpośrednio w nazwie - smartfon posiada chip NFC umożliwiający dokonywanie płatności zbliżeniowych. Architektura wewnętrzna Xiaomi Redmi 9C NFC oparta jest na ośmiordzeniowym chipsecie MediaTek Helio G35 i jest wspierana 3/64 GB pamięci. Wiodącą rolę w wyglądzie zewnętrznym urządzenia odgrywa ekran IPS o przekątnej 6,53 cala i rozdzielczości obrazu HD + (1600x720 pikseli).
W górnej części wyświetlacza widnieje wycięcie w kształcie łzy na potrzeby obiektywu aparatu do selfie o rozdzielczości 5 Mpx. Główny moduł aparatu smartfona wykorzystuje trzy sensory obrazu: główny 13 Mpx, obiektyw makro 2 Mpx i czujnik 2 Mpx do rozmywania tła w trybie portretowym. Tradycyjnie mocną stroną smartfonów Xiaomi jest żywotność akumulatora. Model zasilany jest baterią o pojemności 5000 mAh i „żyje” na jednym ładowaniu przez dwie pełne doby (przy średnim obciążeniu).
Kup Xiaomi Redmi 9C 32 GB / 2 GB / NFC
Wszystkie ceny 13 →XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi 9C NFC 2GB/32GB (Midnight Gray) Szary | 497 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 9C 2/32GB 6.53" Szary 112 | 500 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 9C NFC 2/32GB 6,53" Midnight Grey | 599 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 9C 2/32GB 6.53" Szary 112 | 500 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi 9C 2/32GB 6.53" Szary 112 0112 | 497 zł |
Modyfikacje Xiaomi Redmi 9C
Ceny na Xiaomi Redmi 9C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 9C 32 GB / 2 GB / bez NFC | od 299 zł | 17 oferty | ||
Xiaomi Redmi 9C 32 GB / 2 GB / NFC | od 333 zł | 15 oferty | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 GB / 3 GB / bez NFC | od 569 zł | 13 oferty | ||
Xiaomi Redmi 9C 64 GB / 3 GB / NFC | od 350 zł | 11 oferty | ||
Xiaomi Redmi 9C 128 GB / 4 GB / bez NFC | od 650 zł | 2 oferty |