Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 512 GB / 12 GB
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 512 GB / 12 GB
256 GB / 8 GB512 GB / 12 GB
2023 rokRedmi Note120 HzNFCbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargesuperszybkie ładowaniestereobrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6bezramkowyDolby Visionzakrzywiony ekran
Wyświetlacz:6.67 ", zakrzywiony, 2712x1220, 446 ppi, 120 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 12 GB
Procesor:Dimensity 7200 Ultra
Aparat:3 moduły, 200 MP, + 8 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:205 g
Model nie został ogłoszony.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 512 GB / 12 GB
Wszystkie ceny 42 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G - Smartphone 12512GB 667-calowy wyświetlacz OLOrygilny produkt marki
Power plug type : type c 2pin eu
Item Dimensis: 2.92 inch
Dwuletnia gwarancja wady fabryczne.
Rozm... więcejiar wyświetlacza: 0,0 cala
Pojemność pamięci pamięci: 512.0 GB
System operacyjny: Android
Technologia sieci bezprzewodowej: wifi
Dostawca bezprzewodowy: all carriers
Ograniczenia transportu: {mody:["AIR","G Amazon.plZłóż skargę | 1 835 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 Pro+ 5G 12/512GB Czarny (Midnight BlaRedmi Note 13 Pro+ 5G to smartfon z procesorem MediaTek Dimensity 7200-Ultra, który zapewnia szybką, płynną pracę telefonu i... więcejpotrójnym aparatem 200Mp gwarantującym wysokiej klasy zdjęcia oraz filmy w jakości 4K. Pojemną baterię 5000mAh naładujemy w mgnieniu oka, dzięki ultraszybkiemu ładowaniu 120W. MediaMarkt.plZłóż skargę | 2 199 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 512GB/12GB - Midnight Black6.67 1.5K (2712x1220) 120Hz 1800 nits CrystalRes AMOLED Display with Gorilla Glass Victus, 5G, Dual SIM, Dimensity 7200 Ultra... więcej, 12GB LPDDR5 RAM, 512GB UFS3.1 Flash, Triple Camera System: 200MPixel f/1.65 Main with OIS + 8MPixel f/2.2 UltraWide + 2MPixel f/2.4 Macro (Back), 16MPixel (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos, Android 13 with MIUI, Wi-Fi 6, BT 5.3, NFC, In-display Fingerprint Sensor, IP68, 5000 mAh Battery, 120W Wired Charging (120W adapter in the box), 205 gram Proshop.plZłóż skargę | 2 499 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 12/512GB Moonlight White GS-T-XIA-11Flagowe 200 MP. Aparat główny z funkcją redukcji wstrząsów i optyczną stabilizacją obrazu Wysoka rozdzielczość 200 MP oraz ko... więcejmpatybilność z technologią Super QPD sprawiają, że aparat Redmi Note 13 Pro+ 5G ustawia ostrość szybko i precyzyjnie. Połączone funkcje stabilizacji obrazu OIS i EIS skutecznie zwiększają odporność na wstrząsy. Zaawansowane funkcje od Xiaomi zrobią dzieło sztuki z każdego kadru. Podwójna stabilizacja OIS+EIS Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) eliminuje wpływ drgań rąk i ruchów aparatu, a we współpracy z elektroniczną stabilizacją obrazu (EIS) sprawia, że urządzenie działa niczym niezauważalny statyw, gwarantując doskonałe zdjęcia i nagrania wideo. Ultra precyzja i 200MP Dzięki rozdzielczości do 16320 x 12240 każde zdjęcie zachwyca swoimi detalami Profesjonalna kalibracja obiektywu Wykorzystanie precyzyjnych ustawień flagowego obiektywu z funkcją ALD i łączeniem pikseli do 16 w 1 pozwala uzyskać największy rozmiar piksela 2,24μm dla niezwykle dynamicznych i wyraźnych kadrów nocnych. Szeroka gama DCI-P3 Niezwykle precyzyjne odwzorowanie barw Dzięki ultraprecyzyjne Komputronik.plZłóż skargę | 2 299 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 Pro+ 12/512GB 5G 6.67" 120Hz CzarnyRedmi Note 13 Pro+ 5G - smartfon z procesorem MediaTek Dimensity 7200-Ultra, który zapewnia szybką, płynną pracę telefonu i p... więcejotrójnym aparatem 200MP gwarantującym wysokiej klasy zdjęcia oraz filmy w jakości 4K. Pojemną baterię 5000mAh naładujemy w mgnieniu oka, dzięki ultraszybkiemu ładowaniu 120W. Electro.plZłóż skargę | 2 199 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Xiaomi Redmi Note (średnie)Porównaj w tabeli →
od 873 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 1 451 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 771 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 514 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 959 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 748 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 709 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 228 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 728 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 176 g
od 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 999 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 789 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 1 218 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 098 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5020 mAh, 193 g
od 579 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 792 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 958 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 204 g
Wideo recenzje
Xiaomi Redmi Note 13 5G vs Pro 5G vs Pro Plus 5G | Which is best for me?
1 lutego149 854 przegląd
Well Worth The Wait! | Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus Unboxing
25 października 2023480 557 przegląd
Poco X6 Pro vs Xiaomi 13T vs Redmi Note 13 Pro vs Redmi Note 13 Pro Plus Camera Test
4 marca19 109 przegląd
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G review
29 lutego 2024256 437 przegląd
Xiaomi Redmi Note 13 vs Redmi Note 13 Pro Plus - Ultimate Smartphone Comparison
15 stycznia194 337 przegląd
Redmi Note 13 Pro+ Vs Poco X6 Pro Vs Xiaomi 13T
15 stycznia302 653 przegląd
Redmi Note 13 Pro Plus vs Xiaomi 13T
17 lutego22 108 przegląd
Modyfikacje Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus
Ceny na Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 256 GB / 8 GB | od 1 451 zł | 7 oferty | ||
Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 512 GB / 12 GB | od 1 771 zł | 44 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 730 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 1 994 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g