Смартфон Honor 90 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 1Фото 27 |
Закрити
Шапка
Honor 90 256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.7 ", 2664х1224 (19.5:9), 435 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 7 Gen 1
Камера:3 модулі, 200 МП, + 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:183 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Honor 90 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HONOR 90 Smartphone 5G Potrójny aparat 200 MP Zakrzywiony wyświetlacz AMOL【Master of Photography 200 MP】HONOR 90 ma zupełnie nowy system potrójnych kamer 200 MP i aparat do selfie 50 MP do robienia w... щеykwintnych zdjęć i filmów. Dzięki trybowi portretowemu HONOR 90 dodatkowo poprawia portrety zrobione w każdych warunkach oświetleniowych Amazon.plПоскаржитись | 3 242 zł |
Honor 90 256GB/8GB - Midnight Black5G smartfon, podwójny SIM, RAM 8 GB / Pami?? Wewn?trzna 256 GB, wy?wietlacz OLED, 6.7, 2664 x 1200 pixels (120 Hz), 3 x apara... щеt tylny 200 MP, 12 Mpx, 2 Mpx, front camera 50 MP, g??boka czer? Proshop.plПоскаржитись | 1 599 zł |
Smarfon HONOR 90 8/256GB 5G 6.7" 120Hz CzarnySmartfony Honor 90 został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznaczony do t... щеego, by dostarczać najwyższej klasy doznań. Electro.plПоскаржитись | 2 199 zł |
Smarfon HONOR 90 8/256GB 5G 6.7" 120Hz CzarnySmartfony Honor 90 został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznaczony do t... щеego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Avans.plПоскаржитись | 2 199 zł |
Honor 90 8/256GB 6,7" 120Hz 200Mpix Zielony5G:tak;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 2 199 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Honor серія 90Порівняти в таблиці →
від 854 zł
5G, 6.7 ", 391 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 6020, камера: 3 модулі, 100 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 179 г, ультратонкий
від 1 724 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 1 499 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 1 599 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
Відеоогляди
Модификації Honor 90
Ціни на Honor 90 |
---|---|---|---|---|
Honor 90 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 499 zł | 26 пропозицій | ||
Honor 90 512 ГБ / 12 ГБ | від 1 724 zł | 3 пропозиції | ||
Honor 90 512 ГБ / 16 ГБ | від 1 599 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 599 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 1 511 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7200 Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 994 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 4 093 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 348 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 634 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП