Смартфон Honor X7a 128 ГБ / 4 ГБ
Фото 16 |
Honor X7a 128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.74 ", 1600х720 (20:9), 260 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G37
Камера:4 модулі, 50 МП, + 5 МП, макро
Акумулятор:6000 мАгод
Вага:196 г
Сертифікація TÜV Rheinland Low Blue Light.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Honor X7a 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Honor X7a 171 cm 674" Dual SIM Android 12 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 6000 m | 547 zł |
HONOR X7A Niebieski | 699 zł |
Smartfon Honor X7A, 4/128 GB, czarny | 561 zł |
Smartfon Honor X7a 4/128GB Czarny - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 639 zł |
Smartfon Honor X7a 4/128GB Czarny | 661 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →