Смартфон Honor 90 Lite 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 3Фото 9 |
Honor 90 Lite 256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.7 ", 2388х1080, 391 ppi, 90 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Dimensity 6020
Камера:3 модулі, 100 МП, + 5 МП, макро
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:179 г
Функція розширення ОЗП Honor RAM Turbo на 5 ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Honor 90 Lite 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HONOR 90 Lite 8GB256GB Cyan Lake HP03278Cellular technology : 5G
Connectivity technology : Bluetooth 5.3
Display.size : 6.7 inches
Memory storage capacity : 256.0... щеGB
Operating system : Android 13
Wireless network technology : wifi
Wireless provider : all carriers
Ram memory.installe Amazon.plПоскаржитись | 854 zł |
Honor 90 Lite 256GB/8GB - Black5G smartfon, podwójny SIM, RAM 8 GB / Pami?? Wewn?trzna 256 GB, ekran LCD, 6.7, 2388 x 1080 pixels (90 Hz), 3 x aparat tylny... ще100 Mpx, 5 Mpx, 2 Mpx, front camera 16 Mpx, g??boka czer? Proshop.plПоскаржитись | 889 zł |
Smartfon HONOR 90 Lite 8/256GB 5G 6.7" 90Hz CzarnyTryb wysokiej głośności można aktywować do odtwarzania multimediów i rozmów audio/wideo, dzięki czemu są głośniejsze i wyraźn... щеiejsze. Tak jakbyś nosił lub nosiła przy sobie mini głośnik, nigdy nie przegapisz żadnego słowa w hałaśliwym otoczeniu. Inteligentna pamięć HONOR RAM Turbo pozwala osiągnąć maksymalny ekwiwalent 13 GB, zapewniając płynne działanie i przechowywanie danych. Electro.plПоскаржитись | 1 099 zł |
Smartfon HONOR 90 Lite 8/256GB 5G 6.7" 90Hz CzarnyTryb wysokiej głośności można aktywować do odtwarzania multimediów i rozmów audio/wideo, dzięki czemu są głośniejsze i wyraźn... щеiejsze. Tak jakbyś nosił lub nosiła przy sobie mini głośnik, nigdy nie przegapisz żadnego słowa w hałaśliwym otoczeniu. Inteligentna pamięć HONOR RAM Turbo pozwala osiągnąć maksymalny ekwiwalent 13 GB, zapewniając płynne działanie i przechowywanie danych.... Avans.plПоскаржитись | 1 099 zł |
Honor 90 Lite 8/256GB 6,7" 90Hz 100Mpix Niebieski5G:tak;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 1 099 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Honor серія 90Порівняти в таблиці →
від 854 zł
5G, 6.7 ", 391 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 6020, камера: 3 модулі, 100 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 179 г, ультратонкий
від 1 724 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 1 499 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 1 730 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
АксесуариВсі аксесуари для Honor 90 Lite →
Відеоогляди
Honor 90 Lite 5G REVIEW - 100MP Camera on a BUDGET!
26 вересня 202341 965 переглядів
HONOR 90 LITE Hands-On Review
26 вересня 202386 295 переглядів
HONOR 90 Lite 5G: Definitely NOT LITE on Features! | RM1,099 (8/256G)
8 серпня 2023289 359 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 100 zł
6.7 ", 391 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 100 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 179 г
від 999 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП