Smartfon Honor 90 Lite 256 GB / 8 GB
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Honor 90 Lite 256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.7 ", 2388х1080, 391 ppi, 90 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 8 GB
Procesor:Dimensity 6020
Aparat:3 moduły, 100 MP, + 5 MP, makro
Akumulator:4500 mAh
Waga:179 g
5 GB Honor RAM Funkcja rozszerzenia Turbo RAM.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Honor 90 Lite 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HONOR 90 Lite 8GB256GB Cyan Lake HP03278Cellular technology : 5G
Connectivity technology : Bluetooth 5.3
Display.size : 6.7 inches
Memory storage capacity : 256.0... więcejGB
Operating system : Android 13
Wireless network technology : wifi
Wireless provider : all carriers
Ram memory.installe Amazon.plZłóż skargę | 854 zł |
Honor 90 Lite 256GB/8GB - Black5G smartfon, podwójny SIM, RAM 8 GB / Pami?? Wewn?trzna 256 GB, ekran LCD, 6.7, 2388 x 1080 pixels (90 Hz), 3 x aparat tylny... więcej100 Mpx, 5 Mpx, 2 Mpx, front camera 16 Mpx, g??boka czer? Proshop.plZłóż skargę | 889 zł |
Smartfon HONOR 90 Lite 8/256GB 5G 6.7" 90Hz CzarnyTryb wysokiej głośności można aktywować do odtwarzania multimediów i rozmów audio/wideo, dzięki czemu są głośniejsze i wyraźn... więcejiejsze. Tak jakbyś nosił lub nosiła przy sobie mini głośnik, nigdy nie przegapisz żadnego słowa w hałaśliwym otoczeniu. Inteligentna pamięć HONOR RAM Turbo pozwala osiągnąć maksymalny ekwiwalent 13 GB, zapewniając płynne działanie i przechowywanie danych. Electro.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Smartfon HONOR 90 Lite 8/256GB 5G 6.7" 90Hz CzarnyTryb wysokiej głośności można aktywować do odtwarzania multimediów i rozmów audio/wideo, dzięki czemu są głośniejsze i wyraźn... więcejiejsze. Tak jakbyś nosił lub nosiła przy sobie mini głośnik, nigdy nie przegapisz żadnego słowa w hałaśliwym otoczeniu. Inteligentna pamięć HONOR RAM Turbo pozwala osiągnąć maksymalny ekwiwalent 13 GB, zapewniając płynne działanie i przechowywanie danych.... Avans.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Honor 90 Lite 8/256GB 6,7" 90Hz 100Mpix Niebieski5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 1 099 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Honor seria 90Porównaj w tabeli →
od 854 zł
5G, 6.7 ", 391 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6020, aparat: 3 moduły, 100 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 179 g, super cienki
od 1 724 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 1 499 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 1 730 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
Wideo recenzje
Honor 90 Lite 5G REVIEW - 100MP Camera on a BUDGET!
26 września 202341 965 przegląd
HONOR 90 LITE Hands-On Review
26 września 202386 295 przegląd
HONOR 90 Lite 5G: Definitely NOT LITE on Features! | RM1,099 (8/256G)
8 sierpnia 2023289 359 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 817 zł
6.7 ", 391 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 100 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 179 g
od 999 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 2 moduły, 100 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g