Смартфон Honor 70 Lite 128 ГБ / 4 ГБ
Фото 16 |
Honor 70 Lite 128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Snapdragon 480+ 5G
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:194 г
Функція розширення ОЗП Honor RAM Turbo до 7 ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Honor 70 Lite 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HONOR 70 Lite smartfon 5G 4 GB 128 GB wyświetlacz FullView 65" 90 Hz 5000【High Speed Reaponse】HONOR 70 Lite jest zasilany przez platformę mobilną Qualcomm Snapdragon 480 Plus 5G, aby zapewnić prawdz... щеiwie globalną wydajność 5G, oferując lepszą łączność i szybkość przetwarzania. (nie zawiera zasilacza)
HONOR Turbo 4 (+3) GB RAM: Wyposażony w HONOR RAM Turbo w modelu 4 GB RAM, HONOR 70 Lite przekształca 3 GB pamięci w pamięć RAM, co rozszerza pamięć RAM, aby zapewnić płynniejszą pracę. Może zapobiec zakończeniu procesów działających w tle, gdy użytkownicy przełączają się między aplikacjami.
【Ultra Clear Camera 50 MP】Oprócz przedniego aparatu 8 MP HONOR 70 Lite może pochwalić się wiodącym w swojej klasie systemem potrójnej tylnej kamery 50 MP składający się z głównego aparatu 50 MP, aparatu makro 2 MP i kamery głębi 2 MP. Umożliwia użytkownikom rejestrowanie obrazów z żywymi szczegółami, nawet podczas nocnych zdjęć i selfie.
Trwała bateria 5000 mAh: HONOR 70 Lite jest wyposażony w bardzo dużą baterię 5000 mAh, zapewnia do 19 godzin odtwarzania wideo online, 26 godzin strumieniowego odtwarzania muzyki lub 52 godzin połączeń na jednym ładowaniu. Z przewodowym urządzeniem HONOR SuperCharge o mocy 22,5 W, przez cały dzień użytkowania.
Płynne wrażenia z dużego ekranu: HONOR 70 Lite ma 6,5-calowy wyświetlacz HONOR FullView z częstotliwością odświeżania ekranu do 90 Hz, aby zapewnić użytkownikom wciągające wrażenia i płynniejszy efekt wizualny. Ponadto wyświetlacz posiada certyfikat TÜV Rheinland w celu skutecznego zmniejszenia szkodliwego niebieskiego światła.
Usługi mobilne Google: MagicUI 6.1 oparty na systemie Android 12, ze wszystkimi aplikacjami Google i Play Store, oferując wszystkie Twoje ulubione aplikacje. Amazon.plПоскаржитись | 1 100 zł |
Smartfon Honor 70 Lite, 5G, 4/128 GB, czarnyHonor 70 Lite 5G 4/128GB Dual SIM Ocean Blue eXtra Szybkość Qualcomm Snapdragon 5G Soc, eXtra szybkość, eXtra siła, eXtra osi... щеągi. 5G - Podwójna karta, podwój... EmpikПоскаржитись | 729 zł |
Honor 70 Lite 4gb/128gb 6.5´´ Dual Sim Niebieski 5109APYKCale:6.5.Pamięć wewnętrzna (ROM):128 GB.Podwójny SIM:Tak.Pamięć wewnętrzna (RAM):4GBModel: tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 156 zł |
Honor 70 Lite 4/128GB CzarnyWitamy serdecznie na naszej aukcji. Oferujemy dla Państwa poniższy produkt. Smartfon Honor 70... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 649 zł |
HONOR 70 Lite Dual 5G 128GB 4GB RAM Niebieski 5109APYM | 888 zł |
HONOR 70 Lite Smartphone 5G 4GB 128GB 65" OLED 50MP2MP2MP 5000mAh Bateria【Pobranie 1 GB w zaledwie 10 sekund】Maksymal Amazon.plПоскаржитись | 783 zł |
Honor 70 Lite 4gb/128gb 6.5´´ Dual Sim Niebieski 5109APYMTelefon HONOR 70 Lite 4GB/128GB 6,5 Dual Sim w kolorze Ocean Blue to nowoczesny i elegancki telefon komórkowy, który jest wyp... щеosażony w wiele funkcji. Przy jego dużym ekranie Full HD+ o przekątnej 6,5 cala możesz cieszyć się ulubionymi filmami, grami i aplikacjami w oszałamiającej jakości. Telefon jest napędzany mocnym ośmiordzeniowym procesorem i wyposażony w 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, zapewniającej wystarczającą przestrzeń na wszystkie twoje pliki multimedialne i aplikacje. Telefon wyposażony jest również w podwójną obsługę kart SIM, pozwalającą Ci używać dwóch numerów telefonu jednocześnie. HONOR 70 Lite wyposażony jest w wysokiej tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 156 zł |
Серія Honor серія 70Порівняти в таблиці →
від 1 347 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 54 МП, + 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 178 г
від 649 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г, без ЗП
від 1 799 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 54 МП, + 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 178 г
від 657 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 54 МП, + 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 178 г
АксесуариВсі аксесуари для Honor 70 Lite →
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 720 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г