Smartfon Honor X7a 128 GB / 4 GB
Zdjęcia 16 |
Honor X7a 128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.74 ", 1600х720 (20:9), 260 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G37
Aparat:4 moduły, 50 MP, + 5 MP, makro
Akumulator:6000 mAh
Waga:196 g
Certyfikat TÜV Rheinland Low Blue Light.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Honor X7a 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Honor X7a 171 cm 674" Dual SIM Android 12 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 6000 m | 547 zł |
HONOR X7A Niebieski | 699 zł |
Smartfon Honor X7A, 4/128 GB, niebieski | 608 zł |
Honor X7a 4gb/128gb 6.7´´ Dual Sim Niebieski 5109AMLY | 680 zł |
Honor X7a 4/128GB Niebieski | 555 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →