Smartfon Honor Magic5 Pro 512 GB / 12 GB
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Najpotężniejszy flagowiec fotograficzny, który natychmiast znalazł się na szczycie autorytatywnego szczytu DxOMark w dwóch dyscyplinach jednocześnie - najlepszy aparat i najlepszy ekran. Rzeczywiście, smartfon został wyposażony w wysokiej jakości aparat główny w formacie „trzy na pięćdziesiąt” (trzy czujniki obrazu o rozdzielczości 50 MP każdy). Tylny aparat urządzenia składa się ze stabilizowanego czujnika głównego, teleobiektywu z wypustką oraz ultraszerokokątnego aparatu.
Posiada także laserowy autofokus, czujnik migotania, wielospektralny czujnik temperatury barwowej i tzw. algorytm „sokoła”, który zapewnia minimalne opóźnienie pomiędzy naciśnięciem spustu migawki a wykonaniem zdjęcia. W owalnym wycięciu wyświetlacza smartfona skrywa się przedni aparat 12 MP z czujnikiem 3D ToF. Sam ekran Honor Magic5 Pro 512 GB/12 GB reprezentowany jest przez matrycę OLED o przekątnej 6,81 cala i rozdzielczości 2848 x 1312 pikseli, z adaptacyjną częstotliwością odświeżania do 120 Hz i zakrzywionymi krawędziami bocznymi.
Smartfon zasilany jest potężnym procesorem Snapdragon 8 Gen 2, a ilość pamięci na pokładzie rozkłada się w stosunku 12 GB RAM-u do 512 GB miejsca na pamięci wbudowanej. Bateria urządzenia o pojemności 5100 mAh obsługuje szybkie ładowanie przewodowe o mocy 66 W i technologię dwukierunkowego ładowania bezprzewodowego (50 W na wejściu i 5 W na wyjściu). Jednocześnie korpus modelu jest niezawodnie chroniony przed kurzem i wilgocią (IP68).
Kup Honor Magic5 Pro 512 GB / 12 GB
HONOR Magic5 Pro smartfon 5G 12 512 GB czarny 5109AREX | 5 599 zł |
HONOR MAGIC5 PRO 5G 512GB Czarny | 5 599 zł |
Smartfon Honor Magic5 Pro 5G 12/512GB Zielony (5109ARFA) | 5 026 zł |
Honor Magic5 Pro 5G 12/512GB Zielony | 4 499 zł |
HONOR MAGIC5 PRO 5G 512GB Zielony | 5 599 zł |
Modyfikacje Honor Magic5 Pro
Ceny na Honor Magic5 Pro |
---|---|---|---|---|
Honor Magic5 Pro 256 GB / 8 GB | od 4 700 zł | 1 oferta | ||
Honor Magic5 Pro 512 GB / 12 GB | od 4 499 zł | 5 oferty |