Smartfon Honor X7 128 GB / 4 GB
Wideo 5Zdjęcia 13 |
Honor X7 128 GB / 4 GB
128 GB / 4 GB128 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.74 ", 1600х720 (20:9), 260 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Snapdragon 680 4G
Aparat:4 moduły, 48 MP, + 5 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:198 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Honor X7 128 GB / 4 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HONOR X7 Smartphone Android 11 4 GB RAM 128 GB 64-calowy ekran FullView zKamera 48 MP HD Quad - HONOR X7 ma solidną tylną kamerę 48 MP i inteligentny algorytm syntezy wieloślatkowej, użytkownicy mogą uchwycić wyraźniejszą noc i w warunkach słabego oświetlenia. Ponadto jest wyposażony w szerokokątną kamerę 5MP i niezależną kamerę makro z czujnikiem 2M, która może dbać o makro i szerokokątne efekty fotograficzne
Duża bat... więcejeria 5000 mAh: HONOR X7 jest wyposażony w niezwykłą baterię 5000 mAh, która zapewnia bardzo długą żywotność baterii, która pozwala użytkownikom cieszyć się do około 20 godzin transmisji wideo online i 49 godzin rozmów telefonicznych
Wyświetlacz FullView 2,74" z częstotliwością odświeżania 90 Hz: HONOR X7 jest wyposażony w wyświetlacz ciekłokrystalic Amazon.plZłóż skargę | 1 040 zł |
Telefon komórkowy HONOR X7/4/128GB Czarny 5109ADTW HONOR HP03004 | 746 zł |
HONOR X7 Telefon przenośny smartfon z systemem Android 11 bateria o dużej【Duża bateria 5000 mAh】 HONOR X7 telefon komórkowy jest wyposażony w niezwykłą baterię 5000 mAh, zapewniając bardzo długi czas pracy na baterii, która pozwala użytkownikom cieszyć się około 20 godzin transmisji wideo online i 49 godzin połączeń telefonicznych
【Ekran FullView 6,74" z częstotliwością odświeżania 90 Hz】 Przenośny telefon jest wyposaż... więcejony w wyświetlacz LCD HONOR FullView 6,74 cala, poprawiając przejrzystość, Posiada również częstotliwość odświeżania ekranu do 90 Hz, umożliwiając doświadczenie przewijania znacznie bardziej płynne i ulepszone animacje wizualne
【Inteligentna rozbudowa pamięci】 Technologia HONOR RAM Turbo zwiększa pamięć o 4 GB telefonu komórkowego o 2 GB, dzięki czemu można płynnie uruchamiać więcej aplikacji
【Odblokowanie za pomocą czujnika odcisków palców】 telefon HONOR X7 jest wyposażony w funkcję rozpoznawania odcisków palców za pomocą czujnika bocznego, który umożliwia odblokowanie telefonu lub dokonywanie płatności za pomocą jednego naciśnięcia przycisku
【Czteroosobowy aparat fotograficzny HD 48 Mpx】 Przenośny telefon HONOR X7 ma wytrzymały, czterokrotny tylny aparat 48 MP i inteligentny algorytm syntezy wielu obrazów, który pozwala użytkownikom robić wyraźniejsze zdjęcia w nocy i w słabym oświetleniu. Dodatkowo jest wyposażony w szerokokątny aparat 5 MP i niezależny aparat makro 2 MP, umożliwiając obsługę makro i szerokokątnych efektów fotograficznych
【Wygodny uchwyt ręczny】 HONOR X7 został zaprojektowany z zakrzywionym korpusem o grubości 47°, o grubości 8,62 mm i wadze zaledwie 198 g, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do dłoni, co ułatwia trzymanie dłoni i ułatwia obsługę
【Wszystkie doświadczenie Androida 11】Interfejs MagicUI 4.2 oparty na systemie Android 11, ze wszystkimi aplikacjami Google i Sklepem Play, który pozwala odnaleźć wszystkie ulubione aplikacje Amazon.plZłóż skargę | 900 zł |
HONOR X7 Odblokowany telefon komórkowy tani smartfon z systemem Android 11【Duża bateria 5000 mAh】Telefon komórkowy HONOR X7 wyposażony jest w niezwykłą baterię 5000 mAh, oferującą bardzo dużą żywotność baterii, która pozwala użytkownikom cieszyć się około 20 godzin strumieniowego przesyłania wideo online i 49 godzin rozmów telefonicznych
【Wyświetlacz FullView o przekątnej 6,74" z częstotliwością odświeżania 90 Hz】Przeno... więcejśny telefon komórkowy wyposażony jest w wyświetlacz ciekłokrystalic Amazon.plZłóż skargę | 900 zł |
Wideo recenzje
Honor X7 Review: 199$ អេក្រង់ 90Hz ឈីប SD680 គួរទិញមកប្រើអត់?
29 maja 202266 658 przegląd
HONOR X7 - FLAGSHIP LOOKS sa Presyong Budget! | Gadget Sidekick
13 października 202224 673 przegląd
Honor X7 Review || Can This Budget Phone Compete With Others in 2022?
25 czerwca 202242 993 przegląd
Honor X7 Official Unboxing Review camera speaker review system and performance
17 sierpnia 202211 176 przegląd
HONOR X7 Full Review - Probably The Best Looking Entry Level Phone, At Just RM699?!
2 maja 202274 407 przegląd
Modyfikacje Honor X7
Ceny na Honor X7 |
---|---|---|---|---|
Honor X7 128 GB / 4 GB | od 746 zł | 4 oferty | ||
Honor X7 128 GB / 6 GB | od 554 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 800 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T700, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 887 zł
6.6 ", 266 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 694 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g, brak ładowarki
od 766 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 203 g
od 800 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 545 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g, brak ładowarki
od 860 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 208 g, brak ładowarki
od 1 050 zł
5G, 6.82 ", 252 ppi, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 6, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 220 g
od 665 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 765 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 190 g
od 760 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G80, aparat: 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 521 zł
6.7 ", 393 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5010 mAh, 184 g