Smartfon Honor 90 256 GB / 8 GB
Wideo 1Zdjęcia 27 |
Zamknij
Menu
Honor 90 256 GB / 8 GB
2023 rokseria 90120 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniebrak 3,5 mmWi-Fi 6bezramkowy
Wyświetlacz:6.7 ", 2664х1224 (19.5:9), 435 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 7 Gen 1
Aparat:3 moduły, 200 MP, + 12 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K
Akumulator:5000 mAh
Waga:183 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Honor 90 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HONOR 90 Smartphone 5G Potrójny aparat 200 MP Zakrzywiony wyświetlacz AMOL【Master of Photography 200 MP】HONOR 90 ma zupełnie nowy system potrójnych kamer 200 MP i aparat do selfie 50 MP do robienia w... więcejykwintnych zdjęć i filmów. Dzięki trybowi portretowemu HONOR 90 dodatkowo poprawia portrety zrobione w każdych warunkach oświetleniowych Amazon.plZłóż skargę | 1 834 zł |
Honor 90 256GB/8GB - Midnight Black5G smartfon, podwójny SIM, RAM 8 GB / Pami?? Wewn?trzna 256 GB, wy?wietlacz OLED, 6.7, 2664 x 1200 pixels (120 Hz), 3 x apara... więcejt tylny 200 MP, 12 Mpx, 2 Mpx, front camera 50 MP, g??boka czer? Proshop.plZłóż skargę | 1 599 zł |
Smarfon HONOR 90 8/256GB 5G 6.7" 120Hz CzarnySmartfony Honor 90 został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznaczony do t... więcejego, by dostarczać najwyższej klasy doznań. Electro.plZłóż skargę | 2 199 zł |
Smarfon HONOR 90 8/256GB 5G 6.7" 120Hz CzarnySmartfony Honor 90 został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznaczony do t... więcejego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Avans.plZłóż skargę | 2 199 zł |
Honor 90 8/256GB 6,7" 120Hz 200Mpix Zielony5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 2 199 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Honor seria 90Porównaj w tabeli →
od 854 zł
5G, 6.7 ", 391 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6020, aparat: 3 moduły, 100 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 179 g, super cienki
od 1 724 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 1 499 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 1 599 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
Wideo recenzje
Modyfikacje Honor 90
Ceny na Honor 90 |
---|---|---|---|---|
Honor 90 256 GB / 8 GB | od 1 499 zł | 27 oferty | ||
Honor 90 512 GB / 12 GB | od 1 724 zł | 3 oferty | ||
Honor 90 512 GB / 16 GB | od 1 599 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 724 zł
5G, 6.7 ", 435 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 1 507 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 994 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 4 098 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki