Смартфон Honor Magic V2 512 ГБ
Відео 6Фото 23 |
Закрити
Шапка
Honor Magic V2 512 ГБ
2023 рікMagicфлагмангнучкий120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкастереоUSB C 3 fastнемає 3.5 ммWi-Fi 6LTPOультратонкий
Екран:7.92 ", 2344х2156, 402 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 16 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 2
Камера:3 модулі, 50 МП, + 50 МП, та 20 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:231 г
Екран з другим екраном на зовнішній стороні – 6.43", OLED, 2375x1080 (402 ppi), 120 Гц, HDR10+.
Фірмова оболонка Magic UI 7.2 із підтримкою сервісів Google.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Honor Magic V2 512 ГБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Honor Magic V2 5G telefon komórkowy składany smartfon z funkcją SIM Free 1 | 7 763 zł |
HONOR Magic V2 5G 16/512GB Fioletowy | 8 999 zł |
Honor Magic V2 16/512GB 7,92" 120Hz 50Mpix Purpurowy5G:tak;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 8 999 zł |
Honor Magic V2 16/512GB 7,92" 120Hz 50Mpix Purpurowy5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDПоскаржитись | 8 999 zł |
Smartfon Honor Magic V2 16/512GB Balck OEM - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 8 449 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Honor Magic (топ, камерафони)Порівняти в таблиці →
від 4 099 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.81 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 4 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5100 мАгод, 219 г
від 1 233 zł
5G, екран-водоспад, 6.78 ", 429 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 6 Gen 1, камера: 3 модулі, 108 МП, + 5 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5300 мАгод, 185 г
від 969 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 175 г
від 5 999 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 453 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 180 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5600 мАгод, 225 г
від 1 191 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 175 г
від 7 763 zł
флагман, 5G, 7.92 ", гнучкий, 402 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 20 МП, + 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 231 г, ультратонкий
від 858 zł
5G, 6.81 ", 385 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 189 г
від 7 499 zł
гарний звук, 5G, 7.9 ", гнучкий, 382 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 54 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 267 г, ультратонкий
від 3 426 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.81 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 209 г
від 4 700 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.81 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 4 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5100 мАгод, 219 г
від 5 373 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 453 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 180 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5600 мАгод, 225 г
від 1 129 zł
6.81 ", 385 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 189 г
Відеоогляди
Honor Magic V2 Hands-On: New Lightest & Thinnest Foldable!
12 липня 2023123 296 переглядів
HONOR Magic V2 - The BEST Foldable I've Ever Used!
12 липня 2023280 115 переглядів
Honor Magic V2 hands-on: WORLD'S thinnest foldable!
12 липня 202330 739 переглядів
Honor Magic V2 - This is AMAZING!!!
13 липня 20235 464 перегляда
Honor's Magic V2 is the thinnest foldable phone yet
12 липня 2023103 516 переглядів
The ultra-thin Honor Magic V2 Extreme Edition Unboxing & First Impression ASMR
12 липня 202310 468 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 072 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 513 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 672 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 569 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 890 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 359 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 429 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Google Tensor, камера: 2 модулі, 12 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4410 мАгод, 178 г, без ЗП
від 1 626 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 275 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г