Смартфон Honor Magic5 Lite 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 10Фото 32 |
Закрити
Шапка
Honor Magic5 Lite 128 ГБ / 6 ГБ
128 ГБ / 6 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.67 ", вигнутий, 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 695 5G
Камера:3 модулі, 64 МП, + 5 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с
Акумулятор:5100 мАгод
Вага:175 г
Функція розширення ОЗП на 5 ГБ (Honor RAM Turbo).
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Honor Magic5 Lite 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HONOR Magic5 Lite 5G Zielony 6/128G 5109AMAC | 1 401 zł |
Smartfon Honor Magic5 Lite 5G 6/128GB Zielony (S7781689) | 2 543 zł |
HONOR Magic5 Lite 5G 128GB CzarnyHonor Magic5 Lite 5G 128GB Ekran 6,67” AMOLED Aparaty Tylny 64 + 5 + 2 Mpix, przedni 16 Mpix Bateria 5100 mAh Pamięć RAM 6 GB... щеpamięci operacyjnej Pamięć wbudowana 128 GB Procesor Qualcomm Snapdragon 695 SAR głowa/ciało 0,82 / 1,27 (W/kg) Wyjątkowy w swojej klasie Honor Magic5 Lite 5G to połącznie wydajnego procesora, świetnego aparatu i efektownego designu. Jest wyposażony w duży zakrzywiony wyświetlacz AMOLED, dlatego sprawdzi się podczas oglądania filmów, grania w gry i przeglądania internetu. Z technologią 5G i 8-rdzeniowym procesorem na pokładzie możesz cieszyć się płynnym działaniem i superszybkimi prędkościami podczas korzystania. · Częstotliwość odświeżania 120 Hz · System operacyjny - Android Niesamowite możliwości aparatu Odkryj potencjał zaawansowanego aparatu i uwieczniaj najpiękniejsze momenty w doskonałej jakości. Honor Magic5 Lite 5G oferuje wszechstronny system kamer, umieszczony w charakterystycz Orange.plПоскаржитись | 1 599 zł |
Telefon komórkowy HONOR Magic5 Lite 5G 6 GB / 128 GB (5109AMAA) Czarny | 1 887 zł |
Honor Magic 5 Lite 5g 6gb/128gb 6.8´´ Dual Sim Zielony 5109AMACTelefon HONOR Magic 5 Lite 5G to wysokiej jakości urządzenie, które oferuje wyjątkowe funkcje i możliwości. Posiada duży 6,8-... щеcalowy wyświetlacz, który oferuje wyraźne doświadczenie oglądania dla Twoich ulubionych filmów i gier. Ma 6 GB RAM i 128 GB wewnętrznej pamięci, dając Ci wystarczającą przestrzeń do przechowywania wszystkich ważnych danych. Urządzenie jest dostępne w przyciągającym zielonym kolorze, który nadaje mu wyjątkowy wygląd. Ponadto oferuje wsparcie dla dwóch kart SIM, pozwalając na jednoczesne korzystanie z dwóch oddzielnych kart SIM. Telefon HONOR Magic 5 Lite 5G obsługuje połączenia 5G, dzięki czemu można uzyskać szybsze połączenie tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 722 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Honor Magic (топ, камерафони)Порівняти в таблиці →
від 4 499 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.81 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 4 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5100 мАгод, 219 г
від 1 383 zł
5G, екран-водоспад, 6.78 ", 429 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 6 Gen 1, камера: 3 модулі, 108 МП, + 5 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5300 мАгод, 185 г
від 969 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 175 г
від 5 999 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 453 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 180 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5600 мАгод, 225 г
від 1 107 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 175 г
від 7 682 zł
флагман, 5G, 7.92 ", гнучкий, 402 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 20 МП, + 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 231 г, ультратонкий
від 882 zł
5G, 6.81 ", 385 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 189 г
від 7 499 zł
гарний звук, 5G, 7.9 ", гнучкий, 382 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 54 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 267 г, ультратонкий
від 2 871 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.81 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 209 г
від 4 700 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.81 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 4 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5100 мАгод, 219 г
від 5 999 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 453 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 180 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5600 мАгод, 225 г
від 1 129 zł
6.81 ", 385 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 189 г
Відеоогляди
HONOR Magic5 Lite recenzja | Wielki powrót, ale w jakim stylu?
22 червня 202314 931 перегляд
Honor Magic 5 Lite - recenzja, Mobzilla odc. 576
20 липня 202346 550 переглядів
HONOR MAGIC5 LITE 5G | Duża szybkie działanie ⚡ i... ? | RECENZJA
16 липня 202312 778 переглядів
Honor Magic 5 lite z usługami Google i 5G - nasze pierwsze wrażenia
2 червня 20236 159 переглядів
Honor Magic5 Lite - Long-Term Review
13 травня 202313 965 переглядів
I SWITCHED to the Budget HONOR Magic5 Lite! - Are flagships even necessary?
23 лютого 2023100 325 переглядів
Honor Magic 5 Lite | Unboxing & Full Tour
28 лютого 2023185 140 переглядів
HONOR Magic5 Series | Unleash the Power of Magic
27 лютого 202352 829 переглядів
Honor Magic5 Lite Review || Almost Worth It!
5 серпня 202322 695 переглядів
HONOR Magic5 Lite 5G - Unboxing and Hands-On
11 березня 202326 524 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Honor Magic5 Lite
Ціни на Honor Magic5 Lite |
---|---|---|---|---|
Honor Magic5 Lite 128 ГБ / 6 ГБ | від 1 107 zł | 11 пропозицій | ||
Honor Magic5 Lite 256 ГБ / 8 ГБ | від 969 zł | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 510 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 1 099 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 195 г
від 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП