Смартфон Honor Magic4 Lite 5G 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 6Фото 10 |
Закрити
Шапка
Honor Magic4 Lite 5G 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.81 ", 2388х1080, 385 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 695 5G
Камера:3 модулі, 48 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с
Акумулятор:4800 мАгод
Вага:189 г
Частота опитування сенсорного шару – 240 Гц.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Honor Magic4 Lite 5G 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Honor Magic 4 Lite 5G 128GB blue o2 unlocked 5109AEJB | 1 422 zł |
HONOR Magic4 Lite 5G smartfon ohne Vertrag 681 Zoll Android Handy 120Hz-LCWejście człowieka: Ekran dotykowy
Wymiary opakowania artykułu: 6,1 L x 9,1 L x 17,9 H cm Amazon.plПоскаржитись | 1 263 zł |
HONOR Magic4 Lite 5G Smartphone 6GB128 GB z kamerą 48 MP Telefon Duży ekra【Triple HD Camera 48 MP】 Honor Magic4 Lite 5G ma potrójny aparat 48 MP, w tym główny aparat 48 MP, aparat bokeh z czujnikiem... ще2 MP i aparat makro z czujnikiem 2 MP, idealny dla początkujących fotografów i twórców treści.
【SuperCharge 66 W】 Smartfon HONOR Magic4 Lite zawiera innowacyjną dwuprzewodową konstrukcję, dzięki czemu bateria 4800 mAh i tryb SuperCharge zapewniają wyjątkową wydajność. Możesz naładować baterię do 81% w ciągu zaledwie 30 minut, a także inteligentne ładowanie wydłuża autonomię baterii.
【6,81" wyświetlacz FullView】HONOR Magic4 Lite wyposażony jest w wyświetlacz LCD FHD 6,81" i stosunek ekranu do ciała do 94%. Obsługuje częstotliwość odświeżania do 120 Hz i częstotliwość próbkowania dotykowego 240 Hz, doskonałą płynność, aby cieszyć się maksymalnie.
【Inteligentne rozszerzenie pamięci】HONOR Magic4 Lite jest wyposażony w HONOR RAM Turbo, dzięki czemu można łatwo zwiększyć pamięć RAM 6 GB o 2 GB, aby rozszerzyć pamięć masową, dzięki czemu można uruchomić więcej aplikacji bez przerwy.
【Odblokowywani Amazon.plПоскаржитись | 1 450 zł |
HONOR Magic4 Lite 5G Ohne Vertrag Smartphone 681 Zoll Android Handy 120Hz-Wejście człowieka: Ekran dotykowy
Wymiary opakowania artykułu: 6,2 L x 9 L x 18 H cm Amazon.plПоскаржитись | 993 zł |
HONOR Magic 4 Lite DS-128-6-5G sr Magic 4 Lite 5G 128/6 GB srebrny 5109AEC | 882 zł |
HON DS Magic 4 Lite 5G 6128 Tim BLK 781859 | 1 482 zł |
Kolor czarny 5109AECG | 902 zł |
Серія Honor Magic (топ, камерафони)Порівняти в таблиці →
від 4 499 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.81 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 4 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5100 мАгод, 219 г
від 1 383 zł
5G, екран-водоспад, 6.78 ", 429 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 6 Gen 1, камера: 3 модулі, 108 МП, + 5 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5300 мАгод, 185 г
від 969 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 175 г
від 5 999 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 453 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 180 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5600 мАгод, 225 г
від 1 107 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 175 г
від 7 682 zł
флагман, 5G, 7.92 ", гнучкий, 402 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 20 МП, + 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 231 г, ультратонкий
від 882 zł
5G, 6.81 ", 385 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 189 г
від 7 499 zł
гарний звук, 5G, 7.9 ", гнучкий, 382 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 54 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 267 г, ультратонкий
від 2 871 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.81 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 209 г
від 5 999 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.8 ", 453 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 180 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, екстрена кнопка, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5600 мАгод, 225 г
від 1 129 zł
6.81 ", 385 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 189 г
від 4 700 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.81 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 4 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, FaceID, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5100 мАгод, 219 г
Відеоогляди
HONOR MAGIC4 LITE 5G | Unboxing & erster Eindruck | German
14 травня 20222 992 перегляда
Honor Magic4 Lite 5G - Unboxing and Hands-On
26 травня 202229 257 переглядів
HONOR Magic4 Lite Unboxing (120 Hz Large Screen Midrange Phone)
13 червня 202229 827 переглядів
Honor Magic4 Lite 5G - Impressions and UI
9 серпня 20227 112 переглядів
Honor Magic 4 Lite 5G review, offers a huge display, 5G capabilities and solid performance
14 червня 20224 362 перегляда
HONOR Magic4 Lite 5G
1 червня 20221 228 201 перегляд
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 1 349 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 188 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП