Smartfon Honor Magic4 Lite 5G 128 GB / 6 GB
Wideo 6Zdjęcia 10 |
Zamknij
Menu
Honor Magic4 Lite 5G 128 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.81 ", 2388х1080, 385 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, RAM 6 GB
Procesor:Snapdragon 695 5G
Aparat:3 moduły, 48 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s
Akumulator:4800 mAh
Waga:189 g
Częstotliwość odpytywania warstwy sensorycznej wynosi 240 Hz.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Honor Magic4 Lite 5G 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Honor Magic 4 Lite 5G 128GB blue o2 unlocked 5109AEJB | 1 422 zł |
HONOR Magic4 Lite 5G smartfon ohne Vertrag 681 Zoll Android Handy 120Hz-LCWejście człowieka: Ekran dotykowy
Wymiary opakowania artykułu: 6,1 L x 9,1 L x 17,9 H cm Amazon.plZłóż skargę | 1 263 zł |
HONOR Magic4 Lite 5G Smartphone 6GB128 GB z kamerą 48 MP Telefon Duży ekra【Triple HD Camera 48 MP】 Honor Magic4 Lite 5G ma potrójny aparat 48 MP, w tym główny aparat 48 MP, aparat bokeh z czujnikiem... więcej2 MP i aparat makro z czujnikiem 2 MP, idealny dla początkujących fotografów i twórców treści.
【SuperCharge 66 W】 Smartfon HONOR Magic4 Lite zawiera innowacyjną dwuprzewodową konstrukcję, dzięki czemu bateria 4800 mAh i tryb SuperCharge zapewniają wyjątkową wydajność. Możesz naładować baterię do 81% w ciągu zaledwie 30 minut, a także inteligentne ładowanie wydłuża autonomię baterii.
【6,81" wyświetlacz FullView】HONOR Magic4 Lite wyposażony jest w wyświetlacz LCD FHD 6,81" i stosunek ekranu do ciała do 94%. Obsługuje częstotliwość odświeżania do 120 Hz i częstotliwość próbkowania dotykowego 240 Hz, doskonałą płynność, aby cieszyć się maksymalnie.
【Inteligentne rozszerzenie pamięci】HONOR Magic4 Lite jest wyposażony w HONOR RAM Turbo, dzięki czemu można łatwo zwiększyć pamięć RAM 6 GB o 2 GB, aby rozszerzyć pamięć masową, dzięki czemu można uruchomić więcej aplikacji bez przerwy.
【Odblokowywani Amazon.plZłóż skargę | 1 450 zł |
HONOR Magic4 Lite 5G Ohne Vertrag Smartphone 681 Zoll Android Handy 120Hz-Wejście człowieka: Ekran dotykowy
Wymiary opakowania artykułu: 6,2 L x 9 L x 18 H cm Amazon.plZłóż skargę | 993 zł |
HONOR Magic 4 Lite DS-128-6-5G sr Magic 4 Lite 5G 128/6 GB srebrny 5109AEC | 882 zł |
HON DS Magic 4 Lite 5G 6128 Tim BLK 781859 | 1 482 zł |
Kolor czarny 5109AECG | 902 zł |
Seria Honor Magic (top, aparatofony)Porównaj w tabeli →
od 4 499 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.81 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 7, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5100 mAh, 219 g
od 1 383 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.78 ", 429 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 6 Gen 1, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 5 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5300 mAh, 185 g
od 969 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 175 g
od 5 999 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", 453 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 180 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, przycisk SOS, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5600 mAh, 225 g
od 1 107 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 175 g
od 7 682 zł
flagowiec, 5G, 7.92 ", składany, 402 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 20 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 231 g, super cienki
od 882 zł
5G, 6.81 ", 385 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 189 g
od 7 499 zł
dobry dźwięk, 5G, 7.9 ", składany, 382 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 54 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 267 g, super cienki
od 2 871 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.81 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 209 g
od 5 599 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", 453 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 180 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, przycisk SOS, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5600 mAh, 225 g
od 1 129 zł
6.81 ", 385 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 189 g
od 4 700 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.81 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 7, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5100 mAh, 219 g
Wideo recenzje
HONOR MAGIC4 LITE 5G | Unboxing & erster Eindruck | German
14 maja 20222 992 przegląd
Honor Magic4 Lite 5G - Unboxing and Hands-On
26 maja 202229 257 przegląd
HONOR Magic4 Lite Unboxing (120 Hz Large Screen Midrange Phone)
13 czerwca 202229 827 przegląd
Honor Magic4 Lite 5G - Impressions and UI
9 sierpnia 20227 112 przegląd
Honor Magic 4 Lite 5G review, offers a huge display, 5G capabilities and solid performance
14 czerwca 20224 362 przegląd
HONOR Magic4 Lite 5G
1 czerwca 20221 228 201 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 349 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 188 g
od 4 098 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g