Smartfon Honor Magic5 Lite 128 GB / 6 GB
Wideo 10Zdjęcia 32 |
Zamknij
Menu
Honor Magic5 Lite 128 GB / 6 GB
128 GB / 6 GB256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.67 ", zakrzywiony, 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, RAM 6 GB
Procesor:Snapdragon 695 5G
Aparat:3 moduły, 64 MP, + 5 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s
Akumulator:5100 mAh
Waga:175 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 5 GB (Honor RAM Turbo).
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Honor Magic5 Lite 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HONOR Magic5 Lite 5G Zielony 6/128G 5109AMAC | 1 401 zł |
Smartfon Honor Magic5 Lite 5G 6/128GB Zielony (S7781689) | 2 543 zł |
HONOR Magic5 Lite 5G 128GB CzarnyHonor Magic5 Lite 5G 128GB Ekran 6,67” AMOLED Aparaty Tylny 64 + 5 + 2 Mpix, przedni 16 Mpix Bateria 5100 mAh Pamięć RAM 6 GB... więcejpamięci operacyjnej Pamięć wbudowana 128 GB Procesor Qualcomm Snapdragon 695 SAR głowa/ciało 0,82 / 1,27 (W/kg) Wyjątkowy w swojej klasie Honor Magic5 Lite 5G to połącznie wydajnego procesora, świetnego aparatu i efektownego designu. Jest wyposażony w duży zakrzywiony wyświetlacz AMOLED, dlatego sprawdzi się podczas oglądania filmów, grania w gry i przeglądania internetu. Z technologią 5G i 8-rdzeniowym procesorem na pokładzie możesz cieszyć się płynnym działaniem i superszybkimi prędkościami podczas korzystania. · Częstotliwość odświeżania 120 Hz · System operacyjny - Android Niesamowite możliwości aparatu Odkryj potencjał zaawansowanego aparatu i uwieczniaj najpiękniejsze momenty w doskonałej jakości. Honor Magic5 Lite 5G oferuje wszechstronny system kamer, umieszczony w charakterystycz Orange.plZłóż skargę | 1 599 zł |
Honor Magic 5 Lite 5g 6gb/128gb 6.8´´ Dual Sim Zielony 5109AMACTelefon HONOR Magic 5 Lite 5G to wysokiej jakości urządzenie, które oferuje wyjątkowe funkcje i możliwości. Posiada duży 6,8-... więcejcalowy wyświetlacz, który oferuje wyraźne doświadczenie oglądania dla Twoich ulubionych filmów i gier. Ma 6 GB RAM i 128 GB wewnętrznej pamięci, dając Ci wystarczającą przestrzeń do przechowywania wszystkich ważnych danych. Urządzenie jest dostępne w przyciągającym zielonym kolorze, który nadaje mu wyjątkowy wygląd. Ponadto oferuje wsparcie dla dwóch kart SIM, pozwalając na jednoczesne korzystanie z dwóch oddzielnych kart SIM. Telefon HONOR Magic 5 Lite 5G obsługuje połączenia 5G, dzięki czemu można uzyskać szybsze połączenie tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 722 zł |
Honor Magic5 Lite 5G 6/128GB ZielonyHonor Magic5 Lite Honor Magic5 Lite wykorzystuje wzmocnione szkło o grubości 0,65 mm o... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 313 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Honor Magic (top, aparatofony)Porównaj w tabeli →
od 4 499 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.81 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 7, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5100 mAh, 219 g
od 1 383 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.78 ", 429 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 6 Gen 1, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 5 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5300 mAh, 185 g
od 969 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 175 g
od 5 999 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", 453 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 180 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, przycisk SOS, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5600 mAh, 225 g
od 1 107 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 175 g
od 7 682 zł
flagowiec, 5G, 7.92 ", składany, 402 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 20 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 231 g, super cienki
od 882 zł
5G, 6.81 ", 385 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 189 g
od 7 499 zł
dobry dźwięk, 5G, 7.9 ", składany, 382 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 54 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 267 g, super cienki
od 2 871 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.81 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 209 g
od 1 129 zł
6.81 ", 385 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 189 g
od 4 700 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.81 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 7, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5100 mAh, 219 g
od 5 999 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", 453 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 180 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, przycisk SOS, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5600 mAh, 225 g
Wideo recenzje
HONOR Magic5 Lite recenzja | Wielki powrót, ale w jakim stylu?
22 czerwca 202314 931 przegląd
Honor Magic 5 Lite - recenzja, Mobzilla odc. 576
20 lipca 202346 550 przegląd
HONOR MAGIC5 LITE 5G | Duża szybkie działanie ⚡ i... ? | RECENZJA
16 lipca 202312 778 przegląd
Honor Magic 5 lite z usługami Google i 5G - nasze pierwsze wrażenia
2 czerwca 20236 159 przegląd
Honor Magic5 Lite - Long-Term Review
13 maja 202313 965 przegląd
I SWITCHED to the Budget HONOR Magic5 Lite! - Are flagships even necessary?
23 lutego 2023100 325 przegląd
Honor Magic 5 Lite | Unboxing & Full Tour
28 lutego 2023185 140 przegląd
HONOR Magic5 Series | Unleash the Power of Magic
27 lutego 202352 829 przegląd
Honor Magic5 Lite Review || Almost Worth It!
5 sierpnia 202322 695 przegląd
HONOR Magic5 Lite 5G - Unboxing and Hands-On
11 marca 202326 524 przegląd
Modyfikacje Honor Magic5 Lite
Ceny na Honor Magic5 Lite |
---|---|---|---|---|
Honor Magic5 Lite 128 GB / 6 GB | od 1 107 zł | 11 oferty | ||
Honor Magic5 Lite 256 GB / 8 GB | od 969 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 510 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
od 1 099 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 195 g
od 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki