Ładowarka Ugreen Nexode 20W GaN Mini Charger
Zdjęcia 8 |
Ugreen Nexode 20W GaN Mini Charger |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ugreen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ugreen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ugreen Nexode 20W GaN Mini Charger
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UGREEN Nexode Mini 20W PD Charger - White | 99 zł |
UGREEN 15324 Nexode mini, USB-C, PD3.0, QC4.0, GaN, 20W (biały) GS-ZAS-UGR | 42 zł |
UGREEN CD318 NEXODE MINI USB-C PD GaN 20W Szary | 60 zł |
Kompaktowa ładowarka sieciowa GaN Ugreen 20W Usb-c Pd Qc 4.0, | 45 zł |
Ładowarka sieciowa GaN 20W USB-C Ugreen Nexode mini CD318 - biała | 42 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →