Ładowarka Ugreen Nexode 200W GaN Desktop Charger
Wideo 5Zdjęcia 17 |
Zamknij
Menu
Ugreen Nexode 200W GaN Desktop Charger |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ugreen Nexode 200W GaN Desktop Charger
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UGREEN 2x USB-A, 4x USB-C, GaN, 200W (czarny) GS-ZAS-UGRN-0009Ładowarka sieciowa UGREEN 2xUSB-A, 4xUSB-C, GaN, 200W Teraz możesz wygodnie ładować nawet 6 urządzeń jednocześnie. Ładowarka... więcejsieciowa UGREEN CD271 została wyposażona w aż 6 portów – 4x USB-C i 2x USB-A. Wyróżnia się całkowitą mocą wyjściową na poziomie 200 W i umożliwia szybkie ładowanie iPhone’ów. Co więcej, dzięki zastosowaniu technologii GaN II udało się nie tylko zapewnić większą wydajność produktu, ale też zmniejszyć jego rozmiar. Ładuj 6 urządzeń jednocześnie Chcesz podłączyć do zasilania większą liczbę urządzeń? Już nie musisz zajmować dodatkowych gniazdek ani czekać, aż jeden sprzęt będzie gotowy do pracy, zanim podłączysz kolejny! Ładowarka oferuje aż 6 portów – 2x USB-A i 4x USB-C. Możesz więc na przykład podłączyć do niej 2 smartfony, tablet, laptopa, słuchawki bezprzewodowe i głośnik. Produkt jest kompatybilny z większością urządzeń znanych marek. Pożegnaj ograniczenia! Imponująca wydajność Całkowita moc wyjściowa ładowarki sięga 200 W, a jej port USB-C może zapewnić moc na poziomie do 65 W. Dzięki temu produkt bez problemu zasili nawet bardziej wymagające sprzęty. Nie musisz też zbyt długo czekać, aż Twoje urządzenia będą gotowe do pracy. Udoskonalona konstrukcja Ładowarka wykorzystuje zaawansowaną technologię GaN II, dzięki czemu łączy w sobie dużą wydajność i niewielki rozmiar. Możesz więc mieć ją zawsze przy sobie! Urządzenie nie będzie też nadmiernie się nagrzewać. Zostało również zabezpieczone przed przepięciem, zwarciem i nie tylko. Na uwagę zasługuje także 2-metrowy kabel, który zapewnia większą swobodę podczas korzystania z ładowarki. Komputronik.plZłóż skargę | 734 zł |
UGREEN Ładowarka sieciowa UGREEN CD271 2xUSB-A, 4xUSB-C, GaN, 200W (czarnyŁadowarka sieciowa UGREEN 2xUSB-A, 4xUSB-C, GaN, 200W
Teraz możesz wygodnie ładować nawet 6 urządzeń jednocześnie. Ładowark... więceja sieciowa UGREEN CD271 została wyposażona w aż 6 portów - 4x USB-C i 2x USB-A. Wyróżnia się całkowitą mocą wyjściową na poziomie 200 W i umożliwia szybkie ładowanie iPhone'ów. Co więcej, dzięki zastosowaniu technologii GaN II udało się nie tylko zapewnić większą wydajność produktu, ale też zmniejszyć jego rozmiar.
Ładuj 6 urządzeń jednocześnie
Chcesz podłączyć do zasilania większą liczbę urządzeń? Już nie musisz zajmować dodatkowych gniazdek ani czekać, aż jeden sprzęt będzie gotowy do pracy, zanim podłączysz kolejny! Ładowarka oferuje aż 6 portów - 2x USB-A i 4x USB-C. Możesz więc na przykład podłączyć do niej 2 smartfony, tablet, laptopa, słuchawki bezprzewodowe i głośnik. Produkt jest kompatybilny z większością urządzeń znanych marek. Pożegnaj ograniczenia!
Imponująca wydajność
Całkowita moc wyjściowa ładowarki sięga 200 W, a jej port USB-C może zapewnić moc na poziomie do 65 W. Dzięki temu produkt bez problemu zasili nawet bardziej wymagające sprzęty. Nie musisz też zbyt długo czekać, aż Twoje urządzenia będą gotowe do pracy. Ładowarka naładuje MacBooka Pro do 100% w około 1,5 godziny, a iPhone'a 13 Pro do 60% w około 30 minut.
Udoskonalona konstrukcja
Ładowarka wykorzystuje zaawansowaną technologię GaN II, dzięki czemu łączy w sobie dużą wydajność i niewielki rozmiar. Możesz więc mieć ją zawsze przy sobie! Urządzenie nie będzie też nadmiernie się nagrzewać. Zostało również zabezpieczone przed przepięciem, zwarciem i nie tylko. Na uwagę zasługuje także 2-metrowy kabel, który zapewnia większą swobodę podczas korzystania z ładowarki.
Producent UGREEN Model CD271 Kolor Szary Dostępne porty 2x USB-A, 4x USB-C Całkowita moc wyjściowa 200 W maks. Długość kabla 2 m ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 674 zł |
UGREEN Ładowarka sieciowa UGREEN 2xUSB-A, 4xUSB-C, GaN, 200W,Ładowarka sieciowa UGREEN 2xUSB-A, 4xUSB-C, GaN, 200WTeraz możesz wygodnie ładować nawet 6 urządzeń jednocześnie. Ładowarka s... więcejieciowa UGREEN CD271 została wyposażona w aż 6 portów – 4x USB-C i 2x USB-A. Wyróżnia się całkowitą mocą wyjściową na poziomie 200 W i umożliwia szybkie ładowanie iPhone’ów. Co więcej, dzięki zastosowaniu technologii GaN II udało się nie tylko zapewnić większą wydajność produktu, ale też zmniejszyć jego rozmiar.Ładuj 6 urządzeń jednocześnieChc Akces-markt.plZłóż skargę | 599 zł |
Ugreen Ładowarka sieciowa 200W GaN 2xUSB-A 4xUSB-C | 494 zł |
UGREEN 40914B Ładowarka sieciowa 200W GaN 2xUSB-A, 4xUSB-CŁadowarka sieciowa UGREEN Nexode GaN CD271 2xUSB-A 4xUSB-C 200W ładowanie 6 urządzeń jednocześnie, maksymalna moc wyjściowa -... więcej200W - możliwość ładowania lapt... EmpikZłóż skargę | 498 zł |
UGREEN 40914B Ładowarka sieciowa 200W GaN 2xUSB-A, 4xUSB-CŁadowarka sieciowa UGREEN Nexode GaN CD271 2xUSB-A 4xUSB-C 200W ładowanie 6 urządzeń jednocześnie, maksymalna moc wyjściowa -... więcej200W - możliwość ładowania lapt... EmpikZłóż skargę | 495 zł |
Seria Ugreen Nexode (ładowarki GaN)Porównaj w tabeli →
od 255 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, PD3.1, potężna, na 1 urządzenie 140 W, kabel USB C, 76x76x35 mm
od 50 zł
ładowarka sieciowa GaN, złącza: USB C 1 szt., szybkie ładowanie, PD3.0, na 1 urządzenie 30 W, bez kabla, 40x33x33 mm
od 183 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 3 szt., szybkie ładowanie, QC4.0+, PD3.0, potężna, na 1 urządzenie 100 W, ogólna 75 W, bez kabla, 69x69x34 mm
od 40 zł
ładowarka sieciowa GaN, złącza: USB C 1 szt., szybkie ładowanie, PD3.0, na 1 urządzenie 20 W, bez kabla, 40x33x33 mm
od 94 zł
ładowarka sieciowa GaN, złącza: USB C 2 szt., szybkie ładowanie, QC4.0, PD3.0, na 1 urządzenie 45 W, bez kabla, 49x40x40 mm
od 135 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 3 szt., szybkie ładowanie, QC4.0+, PD3.0, na 1 urządzenie 65 W, ogólna 51 W, bez kabla, 65x65x33 mm
od 494 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 2 szt., USB C 4 szt., szybkie ładowanie, PD3.0, potężna, na 1 urządzenie 100 W, ogólna 195 W, kabel USB C, 101x101x32 mm
od 382 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 3 szt., szybkie ładowanie, PD3.0, potężna, na 1 urządzenie 100 W, bez kabla
od 155 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 2 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, PD3.0, na 1 urządzenie 65 W, bez kabla, 75x71x29 mm
od 516 zł
ładowarka sieciowa GaN, 1, MagSafe, złącza: USB 1 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, PD3.0, na 1 urządzenie 45 W, ogólna 100 W, 92x60x60 mm
od 149 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, QC4.0+, PD3.0, na 1 urządzenie 65 W, bez kabla, 65x65x32 mm
Wideo recenzje
Fast Charge All Your Samsung or Apple Devices Simultaneously with UGREEN 200W Nexode Charger
6 lipca 202233 268 przegląd
Teardown of UGREEN Nexode 200W Desktop Charger (4C2A)
18 sierpnia 202218 111 przegląd
6-in-1 Charging Station | Charging Review of UGREEN 200W Nexode Desktop Charger
5 lutego 20239 931 przegląd
UGREEN Nexode 200W USB C Desktop Charger | 6 Ports GaN PD Fast Charger
24 lipca 202255 577 przegląd
Unboxing Ugreen Nexode 200W USB C Desktop Charger | 6 Ports GaN PD Fast Charger
19 sierpnia 20227 322 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 183 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 3 szt., szybkie ładowanie, QC4.0+, PD3.0, potężna, na 1 urządzenie 100 W, ogólna 75 W, bez kabla, 69x69x34 mm
od 286 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 2 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, PD3.0, potężna, na 1 urządzenie 100 W, ogólna 65 W, bez kabla, 83x83x32 mm
od 237 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 2 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, QC4.0+, PD3.0, potężna, na 1 urządzenie 100 W, kabel USB C, 86x41x38 mm
od 255 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, PD3.1, potężna, na 1 urządzenie 140 W, kabel USB C, 76x76x35 mm
od 189 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 2 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, PD3.0, potężna, na 1 urządzenie 100 W, ogólna 95 W, kabel USB C, 92x55x31 mm
od 251 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, QC4.0, PD3.1, potężna, na 1 urządzenie 140 W, kabel USB C
od 110 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 2 szt., szybkie ładowanie, QC4.0+, PD3.0, na 1 urządzenie 65 W, ogólna 60 W, kabel USB C, 107x36x32 mm
od 182 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 1 szt., szybkie ładowanie, QC4.0, PD3.0, potężna, na 1 urządzenie 100 W, kabel USB C, 75x55x30 mm
od 135 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 3 szt., szybkie ładowanie, QC4.0+, PD3.0, na 1 urządzenie 65 W, ogólna 51 W, bez kabla, 65x65x33 mm
od 111 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 1 szt., szybkie ładowanie, na 1 urządzenie 65 W, ogólna 60 W, kabel USB C, 82x32x31 mm
od 279 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 3 szt., szybkie ładowanie, QC4.0+, PD3.0, potężna, na 1 urządzenie 100 W, ogólna 100 W, kabel USB C, 107x70x33 mm
od 101 zł
ładowarka sieciowa GaN, nadaje się do ładowania laptopa, złącza: USB 1 szt., USB C 1 szt., szybkie ładowanie, na 1 urządzenie 65 W, ogólna 60 W, bez kabla, 100x35x30 mm