Powerbank Hama SLIM 5HD Power Pack 5000
Zdjęcia 3 |
Hama SLIM 5HD Power Pack 5000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hama SLIM 5HD Power Pack 5000
Wszystkie ceny 36 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hama powerbank 5000 mAh 1x USB A micro USB szybkie ładowanie fast charge ł | 42 zł |
HAMA Powerbank HAMA Slim 5HD 5000mAh Czarny 201666 | 60 zł |
Powerbank HAMA Slim 5HD Power Pack 5000 mAh Zielony | 50 zł |
Hama SLIM 5HD 5000mAh Zielony | 60 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →