Powerbank Hama Supreme 24HD Power Pack 24000
Zdjęcia 5 |
Hama Supreme 24HD Power Pack 24000 |
|
Power bank marki Hama to przedstawiciel początkowego segmentu cenowego z akumulatorem litowo-polimerowym o dużej pojemności - 24 000 mAh. Realistyczne jest dawanie podłączonym smartfonom, tabletom i innym gadżetom mobilnym nieco ponad 15 tysięcy mAh. W związku z tym w pełni naładowana bateria Powerbank może ładować większość nowoczesnych smartfonów z Androidem około trzy razy (lub więcej niż 4 razy - Apple iPhone 14 Pro) lub gdzieś dwa razy - duży tablet.
Przenośny akumulator Hama Supreme 24HD Power Pack 24000 jest w stanie zasilić jednocześnie trzy urządzenia, ponieważ posiada parę portów USB-A oraz dwukierunkowe USB C. Wsparcie dla protokołów szybkiego ładowania nie zostało ogłoszone, ale dzięki prądowi o wartości 3 A, moc wyjściowa na urządzenie może osiągnąć nie najniższe 15 watów. Dodatkową cechą modelu jest obecność inteligentnego systemu ochrony przed przeciążeniami, zwarciami i przegrzaniem, co zwiększa bezpieczeństwo podłączanych przez użytkownika urządzeń. Opakowanie zawiera przewód typu C, a plastikową obudowę uzupełnia wskaźnik poziomu naładowania LED. Warto również zauważyć, że w sprzedaży są pokrewne wersje na 20 i 10 tysięcy mAh.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hama.
Kup Hama Supreme 24HD Power Pack 24000
Wszystkie ceny 7 →HAMA Powerbank HAMA Supreme 24HD 24000mAh 1xUSB-C 2xUSB-A Szary 201670 | 140 zł |
Powerbank HAMA Supreme 24HD 24000mAh Szary | 150 zł |
Powerbank HAMA Supreme 24HD Power Pack 24000mAh Szary | 180 zł |
Power pack HAMA Supreme 24HD, 24000 mAh, szary | 182 zł |
Powerbank Hama Supreme 24HD, 24 000 mAh (201670) Szara | 171 zł |
Powerbank HAMA Supreme 24HD Power Pack 24000mAh Szary | 180 zł |
Powerbank HAMA Supreme 24HD 24000mAh Szary | 150 zł |
Modyfikacje Hama Supreme 24HD Power Pack 24000
Ceny na Hama Supreme 24HD Power Pack 24000 |
---|---|---|---|---|
Hama Power Pack Supreme 5HD 5000 | od 40 zł | 14 oferty | ||
Hama Supreme 10HD Power Pack 10000 | od 79 zł | 12 oferty | ||
Hama Supreme 20HD Power Pack 20000 | od 110 zł | 11 oferty | ||
Hama Supreme 24HD Power Pack 24000 | od 140 zł | 7 oferty |