Powerbank Hama Power Pack Supreme 5HD 5000
Zdjęcia 18 |
Hama Power Pack Supreme 5HD 5000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hama Power Pack Supreme 5HD 5000
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hama powerbank 5000 mAh 1x USB A USB C micro USB szybkie ładowanie fast ch | 55 zł |
HAMA Powerbank HAMA Supreme 5HD 5000mAh Czarny 201671 | 55 zł |
Hama Supreme 5HD Powerbank - Czarny - 5000 mAh | 96 zł |
Hama Power Pack Supreme 5HD 5000 mAh AK-MOB-HAM-063 | 68 zł |
Powerbank HAMA Power Pack Supreme 5HD 5000 mAh 10.5W | 40 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Hama Power Pack Supreme 5HD 5000
Ceny na Hama Power Pack Supreme 5HD 5000 |
---|---|---|---|---|
Hama Power Pack Supreme 5HD 5000 | od 40 zł | 14 oferty | ||
Hama Supreme 10HD Power Pack 10000 | od 79 zł | 13 oferty | ||
Hama Supreme 20HD Power Pack 20000 | od 110 zł | 14 oferty | ||
Hama Supreme 24HD Power Pack 24000 | od 140 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →