Powerbank Gembird PB05-02
Zdjęcia 6 |
Gembird PB05-02 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird PB05-02
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Powerbank 5000 mAh 2 X USB czarny PB05-02 | 52 zł |
Gembird PowerBank 5000 mAh czarny | 94 zł |
GEMBIRD POWERBANK 5000MAH 2X USB, CZARNY | 65 zł |
Powerbank Gembird PB05-02 5000mAh Czarny | 37 zł |
Modyfikacje Gembird PB05-02
Ceny na Gembird PB05-02 |
---|---|---|---|---|
Gembird PB05-02 | od 37 zł | 4 oferty | ||
Gembird PB10-02 | od 43 zł | 10 oferty | ||
Gembird PB20-02 | od 66 zł | 11 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →