Powerbank Gembird PB20-02
Zdjęcia 6 |
Gembird PB20-02 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird PB20-02
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird PowerBank 20 000 mAh czarny AZGEMUAP2000001 | 67 zł |
Gembird PB20-02 20000 mAh czarny AK-MOB-GEM-006 | 67 zł |
Gembird PowerBank 20 000 mAh czarny 97417 | 67 zł |
Gembird PB20-02 20000mAh Czarny | 67 zł |
GEMBIRD PB20-02 20000 mAh power bank kolor czarny | 90 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Gembird PB20-02
Ceny na Gembird PB20-02 |
---|---|---|---|---|
Gembird PB05-02 | od 37 zł | 6 oferty | ||
Gembird PB10-02 | od 43 zł | 10 oferty | ||
Gembird PB20-02 | od 66 zł | 11 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →