Powerbank Gembird PB18-TQC3-01
Zdjęcia 5 |
Gembird PB18-TQC3-01 9000 mAh18000 mAh |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird PB18-TQC3-01
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD Powerbank PB18-TQC3-01 18000 mAh Czarny Przezroczysty | 159 zł |
Gembird power bank - 4 x 21700 - Li-pol - USB 24 pin USB-C - 20 Watt Power | 174 zł |
Gembird PowerBank Transparentny 18000mAh QC3.0 Czarny AZGEMUAP1800001 | 141 zł |
Gembird transparentny 18000 mAh QC3.0 czarny AK-MOB-GEM-012 | 120 zł |
GEMBIRD POWERBANK 18000 MAH TRANSPARENTNY, SZYBKIE ŁADOWANIE QC3.0, 18000 | 134 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Gembird PB18-TQC3-01
Ceny na Gembird PB18-TQC3-01 |
---|---|---|---|---|
Gembird PB09-TQC3-01 | od 87 zł | 11 oferty | ||
Gembird PB18-TQC3-01 | od 100 zł | 14 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →