Powerbank Intenso XS5000
Wideo 1Zdjęcia 34 |
Intenso XS5000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso XS5000
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso Powerbank XS 5000 zewnętrzna ładowarka 5000 mAh nadaje się do smar | 53 zł |
Intenso XS5000 Powerbank - Niebieski - 5000 mAh | 95 zł |
Powerbank Intenso XS5000 5000mAh Biały | 65 zł |
Intenso Power Bank XS 5000 przenośna ładowarka 5000 mAh kompatybilna ze sm | 101 zł |
Intenso XS5000 Powerbank - Bia?y - 5000 mAh | 72 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Intenso XS5000
Ceny na Intenso XS5000 |
---|---|---|---|---|
Intenso XS5000 | od 53 zł | 9 oferty | ||
Intenso XS10000 | od 86 zł | 7 oferty | ||
Intenso XS20000 | od 119 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →