Powerbank Intenso XS5000
Відео 1Фото 34 |
Intenso XS5000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intenso XS5000
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intenso Power Bank XS 5000 przenośna ładowarka 5000 mAh kompatybilna ze sm | 71 zł |
Intenso XS5000 Powerbank - Niebieski - 5000 mAh | 95 zł |
Powerbank Intenso XS5000 5000mAh Biały | 65 zł |
Intenso Powerbank XS 5000 zewnętrzna ładowarka 5000 mAh nadaje się do smar | 53 zł |
Intenso XS5000 Powerbank - Bia?y - 5000 mAh | 72 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Intenso XS5000
Ціни на Intenso XS5000 |
---|---|---|---|---|
Intenso XS5000 | від 53 zł | 10 пропозицій | ||
Intenso XS10000 | від 86 zł | 7 пропозицій | ||
Intenso XS20000 | від 119 zł | 5 пропозицій |