Powerbank Hama Supreme 20HD Power Pack 20000
Zdjęcia 5 |
Hama Supreme 20HD Power Pack 20000 |
|
Klasyczny model pojemnej baterii powerbank w przystępnej kategorii cenowej. Kluczową cechą tego konkretnego modelu jest nominalna pojemność baterii litowo-polimerowej (Li-Pol) na poziomie 20 000 mAh, z czego około 13667 mAh służy bezpośrednio do ładowania urządzeń zewnętrznych, reszta trafia do obsługi procesorów wewnętrznych. Powerbank Hama Supreme 20HD Power Pack 20000 zamknięty jest w plastikowej obudowie o grubości 25 mm i jest dostępny na rynku w dwóch uniwersalnych kolorach - szarym i czarnym.
Model jest pozbawiony wyświetlacza, ale ma klasyczny czteropozycyjny wskaźnik, który daje przybliżony obraz pozostałego poziomu naładowania baterii. Zestaw portów do ładowania urządzeń zewnętrznych zapewnia jedno złącze USB C i dwa złącza USB A. Możliwe jest jednoczesne ładowanie wielu urządzeń. Maksymalna moc na urządzenie ładujące to 15W. Całkowita waga urządzenia to 361 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hama.
Kup Hama Supreme 20HD Power Pack 20000
Wszystkie ceny 12 →HAMA Powerbank HAMA Supreme 20HD 20000mAh 1xUSB-C 2xUSB-A Szary 201669 | 120 zł |
Hama Supreme 20HD Powerbank - Czarny - 20000 mAh | 163 zł |
Powerbank HAMA Supreme 20HD 20000mAh Szary | 110 zł |
Hama Power Pack Supreme 20HD 20000mAh AK-MOB-HAM-049 | 130 zł |
Powerbank HAMA Supreme 20HD 20000mAh Szary | 170 zł |
Modyfikacje Hama Supreme 20HD Power Pack 20000
Ceny na Hama Supreme 20HD Power Pack 20000 |
---|---|---|---|---|
Hama Power Pack Supreme 5HD 5000 | od 40 zł | 15 oferty | ||
Hama Supreme 10HD Power Pack 10000 | od 79 zł | 15 oferty | ||
Hama Supreme 20HD Power Pack 20000 | od 110 zł | 12 oferty | ||
Hama Supreme 24HD Power Pack 24000 | od 140 zł | 7 oferty |