Powerbank Silicon Power Share C20QC
Фото 4 |
Silicon Power Share C20QC |
|
Недорогий powerbank-акумулятор підвищеної ємності з цифровим LED-індикатором, двома типами вхідних роз'ємів (USB C + microUSB), трьома виходами (2хUSB А + USB С) а також підтримкою технологій швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge 3.0 та Power Delivery. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений економних користувачів. Може використовуватися для заряджання засобів зв'язку, деяких планшетів та найширшого спектру персональних електронних помічників: bluetooth-навушників, гарнітур та колонок, smart-годин, мультимедійних плеєрів, компактних фотоапаратів, action-камер, букридерів, навігаторів, фітнес-браслетів тощо.
. Рowerbank-акумулятор Silicon Power Share C20QC стане надійним джерелом енергії в дорожніх або похідно-польових умовах, коли використання мережних зарядних пристроїв неможливе. Виручить під час блекауту, допоможе тривалий час живити локальну систему освітлення. В основі конструкції цієї моделі лежать Li-Po батареї загальною заявленою ємністю 20000 мАг при напрузі 3,7 В. Реальна ємність у перерахунку на напругу 5 В становить 12600 мАг, що достатньо для 2,5-3,0 кратної зарядки типового смартфона середнього класу з акумулятором 4000-5000 мАг. Завдяки підтримці технологій QC 3.0 і Power Delivery всі три виходи здатні працювати в режимах, що автоматично перемикаються 2А/5В, 2.0A/9В, 1.5A/12В, що значно скорочує час зарядки сумісних пристроїв.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power Share C20QC
Усі ціни 12 →Silicon Power Share C20QC litowo-polimerowy LiPo 20000 mAh biały SP20KMAPB | 179 zł |
Powerbank Silicon Power Share C20QC 20000mAh Biały | 122 zł |
Powerbank SILICON POWER Share C20QC, 20000 mAh | 119 zł |
PowerBank Silicon Power SHARE C20QC 20000mAh White - DARMOWY PACZKOMAT OD | 117 zł |
Powerbank SILICON POWER Share C20QC 20000 mAh 18W Biały | Bezpłatny transp | 121 zł |