Powerbank Silicon Power QP77 10000
Фото 5 |
Silicon Power QP77 10000 |
|
Мобільна батарея в оригінальному одязі — з текстурованим покриттям плоских поверхонь корпусу. Усередині моделі розміщується літій-полімерний акумулятор на 10000 мАгод. При перетворенні напруги з 3.7 В на клемах батареї до 5 В в шині USB частина ємності неминуче втрачається, як наслідок, фактично повербанк може видати на девайси близько 6300 мАгод енергоємності. Silicon Power QP77 10000 обладнали вихідними портами USB type C (один роз'єм з підтримкою зарядки за протоколом Power Delivery 3.0 потужністю 18 Вт) і USB A (два 22.5-ватні роз'єми з прискореною зарядкою за стандартами Qualcomm Quick Charge 3.0, tp.
.). Сам Powerbank заряджається через гнізда портів USB type C і microUSB. На повну процедуру заряджання пристрою витрачається близько 3.5 годин. У додатковому арсеналі моделі є світлодіодний індикатор, який відображає рівень заряду батареї простим торканням, а також виконує функцію кнопки пробудження. Зовнішня портативна батарея зібрана у компактному корпусі з розмірами 144x68x17 мм та вагою 230 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power QP77 10000
Усі ціни 7 →SILICON POWER QP77 Power Bank 10000 mAh szary SP10KMAPBKQP770G | 131 zł |
Silicon Power QP77 power bank - Li-pol - USB USB-C - 22.5 Watt Powerbank - | 95 zł |
Silicon Power, Powerbank, QP77 10000mAh QC3.0+PD 2xUSB A, 1x mUSB + 2x USB | 56 zł |
Silicon Power Power Bank QP77 10000 mAh, Grey ...nie z tej ziemi - OFERTY | 60 zł |
Powerbank SILICON POWER QP77 10000mAh 18W Szary | 52 zł |
Powerbank Silicon Power QP77 10000mAh QC3.0+PD 2xUSB A, 1x mUSB + 2x USB C | 53 zł |