Powerbank Silicon Power Share C20QC
Zdjęcia 4 |
Silicon Power Share C20QC |
|
Niedrogi, pojemny powerbank z cyfrowym wskaźnikiem LED, dwoma rodzajami złączy wejściowych (USB C + microUSB), trzema wyjściami (2xUSB A + USB C), a także obsługą technologii szybkiego ładowania Qualcomm Quick Charge 3.0 i Power Delivery. Pozycjonowany jako produkt w podstawowej kategorii cenowej, przeznaczony dla użytkowników dbających o budżet. Można go używać do ładowania sprzętu komunikacyjnego, niektórych tabletów oraz szerokiej gamy osobistych asystentów elektronicznych: słuchawek, zestawów słuchawkowych i głośników Bluetooth, inteligentnych zegarków, odtwarzaczy multimedialnych, aparatów kompaktowych, kamer akcji, czytników e-booków, nawigatorów, bransoletek fitness itp.
Bateria do powerbanku Silicon Power Share C20QC stanie się niezawodnym źródłem energii w warunkach drogowych lub terenowych, gdy korzystanie z ładowarek sieciowych jest niemożliwe. Pomoże podczas przerwy w dostawie prądu i pomoże zasilić lokalny system oświetlenia przez długi czas. Konstrukcja tego modelu opiera się na akumulatorach Li-Po o łącznej deklarowanej pojemności 20 000 mAh przy napięciu 3,7 V.
Rzeczywista pojemność w przeliczeniu na napięcie 5 V wynosi 12 600 mAh, co wystarcza do naładowania typowego średniego -smartfon klasy 2,5-3,0 razy z baterią 4000-5000 mAh. Dzięki obsłudze technologii QC 3.0 i Power Delivery wszystkie trzy wyjścia mają możliwość automatycznego przełączania trybów 2A/5V, 2,0A/9V, 1,5A/12V, co znacznie skraca czas ładowania kompatybilnych urządzeń.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Kup Silicon Power Share C20QC
Wszystkie ceny 10 →Silicon Power Share C20QC litowo-polimerowy LiPo 20000 mAh biały SP20KMAPB | 179 zł |
Powerbank Silicon Power Share C20QC 20000mAh Biały | 122 zł |
Powerbank SILICON POWER Share C20QC, 20000 mAh | 121 zł |
PowerBank Silicon Power SHARE C20QC 20000mAh White - DARMOWY PACZKOMAT OD | 121 zł |
PowerBank Silicon Power Cell C20QC 20000mAh QC3.0+PD Micro USB typ B USB 3 | 130 zł |