Smartfon Honor Magic V2 512 GB
Wideo 6Zdjęcia 23 |
Zamknij
Menu
Honor Magic V2 512 GB
2023 rokMagicflagowiecskładany120 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniestereoUSB C 3 fastbrak 3,5 mmWi-Fi 6LTPOUltra cienki
Wyświetlacz:7.92 ", 2344х2156, 402 ppi, 120 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 16 GB
Procesor:Snapdragon 8 Gen 2
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 50 MP, i 20 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K
Akumulator:5000 mAh
Waga:231 g
Składany ekran z drugim ekranem na zewnątrz - 6,43", OLED, 2375x1080 (402 ppi), 120 Hz, HDR10+.
Zastrzeżona powłoka Magic UI 7.2 z obsługą usług Google.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Honor Magic V2 512 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Honor Magic V2 5G telefon komórkowy składany smartfon z funkcją SIM Free 1 | 7 763 zł |
HONOR Magic V2 5G 16/512GB Fioletowy | 8 999 zł |
Honor Magic V2 16/512GB 7,92" 120Hz 50Mpix Purpurowy5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 8 999 zł |
Honor Magic V2 16/512GB 7,92" 120Hz 50Mpix Purpurowy5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 8 999 zł |
Smartfon Honor Magic V2 16/512GB Balck OEM - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 8 449 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Honor Magic (top, aparatofony)Porównaj w tabeli →
od 4 099 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.81 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 7, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5100 mAh, 219 g
od 1 233 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.78 ", 429 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 6 Gen 1, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 5 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5300 mAh, 185 g
od 969 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 175 g
od 5 999 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", 453 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 180 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, przycisk SOS, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5600 mAh, 225 g
od 1 140 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 175 g
od 7 763 zł
flagowiec, 5G, 7.92 ", składany, 402 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 20 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 231 g, super cienki
od 858 zł
5G, 6.81 ", 385 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 189 g
od 7 499 zł
dobry dźwięk, 5G, 7.9 ", składany, 382 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 54 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 267 g, super cienki
od 5 373 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", 453 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 180 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, przycisk SOS, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5600 mAh, 225 g
od 1 129 zł
6.81 ", 385 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 189 g
od 3 426 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.81 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 209 g
od 4 700 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.81 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 7, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5100 mAh, 219 g
Wideo recenzje
Honor Magic V2 Hands-On: New Lightest & Thinnest Foldable!
12 lipca 2023123 296 przegląd
HONOR Magic V2 - The BEST Foldable I've Ever Used!
12 lipca 2023280 115 przegląd
Honor Magic V2 hands-on: WORLD'S thinnest foldable!
12 lipca 202330 739 przegląd
Honor Magic V2 - This is AMAZING!!!
13 lipca 20235 464 przegląd
Honor's Magic V2 is the thinnest foldable phone yet
12 lipca 2023103 516 przegląd
The ultra-thin Honor Magic V2 Extreme Edition Unboxing & First Impression ASMR
12 lipca 202310 468 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 072 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 513 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 672 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 569 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 897 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 626 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 1 275 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 675 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g