Smartfon Samsung Galaxy A55 128 GB / 8 GB
Wideo 8Zdjęcia 26 |
Samsung Galaxy A55 128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 2340x1080 (19.5:9), 390 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Exynos 1480
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 12 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:213 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Galaxy A55 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 63 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG A55 SM-A556B 8128 GB DS 5G AWESOME NAVY OEM SM-A556BZKAEUE | 1 766 zł |
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy A55 5G 8/128 GB GranatowySmartfon Samsung Galaxy A55 5G z wyświetlaczem dotykowym Super Amoled o przekątnej 6,6 cala, rozdzielczości 1080x2340 pikseli... więceji odświeżaniu 120 Hz sprawia, że widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Ośmiordzeniowy procesor Exynos 1480 taktowany zegarem 2.75 GHz, pamięć wewnętrzna 128 GB i potrójny aparat fotograficzny (50 + 12 + 5 Mpix) przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Dzięki technologii 5G nawiązanie i utrzymanie bezprzewodowego połączenia z siecią jest szybkie i niezawodne a pobranie Twojego ulubionego filmu zajmie tylko chwilę. Galaxy A55 5G został wyposażony w masywną baterią o pojemności 5000mAh oraz technologię super szybkiego ładowania 25 W. Pozwól, aby smartfon Galaxy A55 5G poszerzył Twoje horyzonty. MediaMarkt.plZłóż skargę | 2 099 zł |
Samsung Galaxy A55 5G 128GB/8GB - Awesome Ice Blue6.6 FHD+ (2340x1080) 120Hz Super AMOLED Infinity-O Display, 5G, Dual SIM, Exynos 1480, 8GB RAM, 128GB Flash, microSD, Triple... więcejCamera System: 50MPixel f/1.8 Wide with OIS Main + 12MPixel f/2.2 UltraWide + 5MPixel f/2.4 Macro (Back), 32MPixel f/2.2 (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos, One UI, Wi-Fi 6, BT 5.3, NFC, In-Display Fingerprint Sensor, IP67, 5000 mAh Battery, 25W Wired Charging, 213 gram Proshop.plZłóż skargę | 2 099 zł |
Samsung Samsung Galaxy A55 5G SM-A556BZYCEUE | 2 299 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A55 128GB 5G Dual SIM czarny (A556) GS-T-SAM-2122Design i wytrzymała konstrukcja Metalowa, wodoszczelna obudowa z ochroną IP67 Żywe zdjęcia w nocy Pełne szczegółów zdjęcia na... więcejwet w trudnych warunkach dzięki optycznej stabilizacji obrazu (OIS) Ulepszony ośmiordzeniowy procesor Pełna wielozadaniowoś Komputronik.plZłóż skargę | 2 099 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Samsung Galaxy A (design)Porównaj w tabeli →
od 1 796 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 577 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 699 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 348 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 186 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 033 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 1 215 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 1 393 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 545 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g, brak ładowarki
od 995 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 186 g
od 899 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 2 254 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
od 1 045 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 197 g
od 549 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 1 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 720G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 189 g
od 440 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g, brak ładowarki
od 1 049 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Samsung Exynos 9611, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 172 g
od 1 711 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 187 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 189 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
SAMSUNG GALAXY A55 5G | Bardzo udany model! | RECENZJA
23 marca21 849 przegląd
Samsung Galaxy A55 5G | Unboxing & 100 Hour Review
25 marca301 847 przegląd
Samsung Galaxy A55 Review- Watch Before Buying!
21 marca128 855 przegląd
Samsung Galaxy A55 review
28 marca 2024255 885 przegląd
Samsung Galaxy A55 Review
24 marca52 159 przegląd
Galaxy A55 5G: Official Unboxing | Samsung
11 marca435 979 przegląd
Samsung A55 vs Samsung A54 - SPEED TEST
20 marca161 478 przegląd
Samsung Galaxy A55 Review Good But Not Great
19 marca35 216 przegląd
Modyfikacje Samsung Galaxy A55
Ceny na Samsung Galaxy A55 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A55 128 GB / 4 GB | od 1 711 zł | 4 oferty | ||
Samsung Galaxy A55 128 GB / 8 GB | od 1 585 zł | 63 oferty | ||
Samsung Galaxy A55 256 GB / 8 GB | od 1 796 zł | 35 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 796 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 1 577 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 393 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 209 g, brak ładowarki
od 1 900 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 2 104 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, Android 11.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 750G 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh