Smartfon Samsung Galaxy A05s 64 GB / 4 GB
Wideo 9Zdjęcia 19 |
Samsung Galaxy A05s 64 GB / 4 GB
64 GB / 4 GB128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 393 ppi, 90 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Snapdragon 680 4G
Aparat:3 moduły, 50 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:194 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Galaxy A05s 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy A05s 64GB/4GB Dual SIM Negro SM-A057GZKUEUB | 582 zł |
Samsung Galaxy A05s 64GB/4GB - Silver | 699 zł |
Samsung Samsung Galaxy A05s SM-A057GZSUEUE | 549 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy A05s 4/64GB 6.7" 90Hz Czarny SM-A057 | 549 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy A05s 4/64GB 6.7" 90Hz Czarny SM-A057 | 549 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung Galaxy A05s
Ceny na Samsung Galaxy A05s |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A05s 64 GB / 4 GB | od 529 zł | 28 oferty | ||
Samsung Galaxy A05s 128 GB / 4 GB | od 579 zł | 28 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →