Smartfon Samsung Galaxy M55 5G 256 GB / 8 GB
Zdjęcia 14 |
Zamknij
Menu
Samsung Galaxy M55 5G 256 GB / 8 GB
128 GB / 8 GB256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 393 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 7 Gen 1
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:180 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Galaxy M55 5G 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon SAMSUNG Galaxy M55 8/256GB 5G 6.7" 120Hz Zielony SM-M556Pełen mocy i szybkiej łączności 5G Galaxy M55 5G wyposażony w procesor Snapdragon® 7 Gen 1 może przyspieszyć Twoją pracę, prz... więcejeglądanie mediów społecznościowy Electro.plZłóż skargę | 1 899 zł |
Samsung Galaxy M55 5G 8/256GB 6,7" 120Hz 50Mpix Zielony5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 1 899 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy M55 8/256GB 5G 6.7" 120Hz Zielony SM-M556Pełen mocy i szybkiej łączności 5G Galaxy M55 5G wyposażony w procesor Snapdragon® 7 Gen 1 może przyspieszyć Twoją pracę, prz... więcejeglądanie mediów społecznościowy Avans.plZłóż skargę | 1 899 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy M55 8/256GB 5G 6.7" 120Hz Zielony SM-M556 SM-M556EPełen mocy i szybkiej łączności 5G Galaxy M55 5G wyposażony w procesor Snapdragon® 7 Gen 1 może przyspieszyć Twoją pracę, prz... więcejeglądanie mediów społecznościowy Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 899 zł |
Samsung Galaxy M55 5G 8/256GB 6,7" 120Hz 50Mpix Zielony5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 899 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Samsung Galaxy M (średnie/design)Porównaj w tabeli →
od 1 900 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 173 g, super cienki
od 684 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 206 g, brak ładowarki
od 860 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 208 g, brak ładowarki
od 1 000 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 198 g
od 899 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 750G 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 2 021 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 900, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 176 g, super cienki
od 644 zł
6.6 ", 266 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 644 zł
6.6 ", 266 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 1 059 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 699 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 1 899 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 1 299 zł
6.4 ", 403 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Exynos 9611, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 6000 mAh, 188 g
Modyfikacje Samsung Galaxy M55 5G
Ceny na Samsung Galaxy M55 5G |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy M55 5G 128 GB / 8 GB | od 1 699 zł | 15 oferty | ||
Samsung Galaxy M55 5G 256 GB / 8 GB | od 1 899 zł | 10 oferty | ||
Samsung Galaxy M55 5G 256 GB / 12 GB | od 1 899 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 699 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 1 900 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 576 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1380, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g, brak ładowarki
od 1 955 zł
6.43 ", 409 ppi, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P95, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 172 g
od 2 016 zł
6.53 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5020 mAh, 198 g
od 1 639 zł
6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4380 mAh, 194 g
od 2 000 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 1 760 zł
6.4 ", 403 ppi, 60 Hz, Android 9.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Qualcomm SDM675 Snapdragon 675, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 190 g
od 4 098 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki