Smartfon Xiaomi Redmi Note 10 5G 128 GB / 4 GB
Wideo 27Zdjęcia 20 |
Xiaomi Redmi Note 10 5G 128 GB / 4 GB
64 GB / 4 GB128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Dimensity 700
Aparat:3 moduły, 48 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:190 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Xiaomi Redmi Note 10 5G 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi Note 10 5G 128GB - Nighttime Blue5G smartfon, podwójny SIM, RAM 4 GB / Pami?? Wewn?trzna 128 GB, 6.5, 2400 x 1080 px (90 Hz), 3 x aparat tylny 48 Mpx, 2 Mpx,... więcej2 Mpx, front camera 8 Mpx, nocny b??kit Proshop.plZłóż skargę | 581 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/128GB Granatowy (33252) | 626 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 10, 5G, 4/128 GB, niebieskiXIAOMI - Redmi 10 5G RPC EKRAN & DŹWIĘK BATERIA & PROCESOR DŹWIĘK APARAT DESIGN SPECYFIKACJA Mistrzowska wydajnośćRedmi Note... więcej10 5G 90 Hz FHD+ | Potrójny apar... EmpikZłóż skargę | 904 zł |
Redmi Note 10 5G - 4/128GB / Nighttime Blue - Oficjalny Sklep Xiaomi, Pols | 1 199 zł |
Redmi Note 10 5G 4/128GB NiebieskiGniazdo słuchawkowe 3,5 mm Uwagi: * Zdjęcia na tej stronie są ilustracjami, a wygląd... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 515 zł |
Redmi Note 10 5G - 4/128GB / Graphite Grey - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polsk | 1 199 zł |
Seria Xiaomi Redmi Note (średnie)Porównaj w tabeli →
od 873 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 1 451 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 511 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 511 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 959 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 748 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 699 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 228 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 728 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 176 g
od 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 549 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 1 218 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 098 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5020 mAh, 193 g
od 579 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 792 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 958 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 204 g
Wideo recenzje
REDMI 10X 5G (Może Redmi Note 10?) - Telefon którego nie ma w Europie
8 sierpnia 20202 710 przegląd
realme narzo 30 5G | Konkurent POCO M3 PRO 5G i Redmi Note 10 5G
9 sierpnia 20211 749 przegląd
REKLAMACJA Redmi Note 10 5g i wymiana wyświetlacza
3 marca 20233 419 przegląd
Tani smartfon z 5G: kompromis, czy korzyść? | Redmi Note: 10 vs 10 5G
20 lipca 202118 160 przegląd
Redmi Note 10 Pro, POCO F3 i Samsung A52 5G - wcale nie takie średnie
8 kwietnia 2021663 112 przegląd
XIAOMI Redmi NOTE 10 5G i TEST 5G
9 września 20215 591 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 5G w grach
27 maja 2021129 przegląd
Motorola Moto g 5G vs Redmi Note 10 Pro ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 750G vs Snapdragon 732G
22 marca 20214 366 przegląd
Realme 7 5G vs Redmi Note 10 Pro ❗❗❗ | Speed Test | MediaTek Dimensity 800U vs Snapdragon 732G
19 kwietnia 20213 442 przegląd
Samsung Galaxy A32 5G vs Redmi Note 10 Pro ❗❗❗ | Speed Test | Dimensity 720 vs Snapdragon 732G
7 maja 20212 721 przegląd
Redmi Note 10 5G | My Device for Smart Plan Renewal | Unboxing
6 października 2022274 przegląd
Redmi Note 9T 5G, or the Redmi Note 10 5G for India? Unboxing and Hands-on!
18 lutego 2021378 przegląd
REDMI NOTE 10 5G by XIAOMI Unboxing and Initial Impression | Tito Jeffry
24 maja 2022129 przegląd
Unboxing Singkat Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/128GB
5 sierpnia 2021318 przegląd
Wild Rift in Xiaomi Redmi Note 10 5G (60fps RELIABLE / Hand Cam)
5 sierpnia 2021559 przegląd
REALME 8 5G VS XIAOMI REDMI NOTE 10 : REVIEWS /FULL COMPARISON (SPECIFICATIONS & DIFFERENCES)/TECHIE
15 lipca 2021438 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 5G Unboxing | Review
4 sierpnia 2021156 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 5G Review,Specification & Price in India
7 marca 2021165 przegląd
AnTuTu Benchmark & Geekbench 5 Xiaomi Redmi Note 10 5G RAM 8GB | Dimensity 700 5G
16 czerwca 2021395 przegląd
Unboxing Xiaomi Redmi Note 10 5G & Camera Test
22 maja 2021653 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 5G | Unboxing & First Look
10 marca 2022270 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 5G vs Samsung S10 Plus Speed Test
21 czerwca 20212 135 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 5G vs Iphone 7 Plus Speed Test
22 czerwca 20214 055 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 5G vs Xiaomi Redmi 9C Speed Test
23 czerwca 20214 907 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 5G LCD Screen Display Replacement | Disassembly
24 lutego 20221 254 przegląd
XIAOMI Redmi Note 10 5G (MediaTek Dimensity 700) - Unboxing
27 maja 20211 181 przegląd
SPESIFIKASI DAN HARGA XIAOMI REDMI NOTE 10 5G MEI 2022 || HARGA XIAOMI REDMI NOTE 10 5G TERBARU 2022
8 maja 20224 405 przegląd
Modyfikacje Xiaomi Redmi Note 10 5G
Ceny na Xiaomi Redmi Note 10 5G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 10 5G 64 GB / 4 GB | od 533 zł | 13 oferty | ||
Xiaomi Redmi Note 10 5G 128 GB / 4 GB | od 515 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 533 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 647 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 4 Gen 1, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 615 zł
5G, 6.8 ", 387 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 208 g
od 802 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 800U, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 709 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 499 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 499 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 759 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 579 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 521 zł
6.7 ", 393 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5010 mAh, 184 g
od 665 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g