Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 5G 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 27Фото 20 |
Xiaomi Redmi Note 10 5G 128 ГБ / 4 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Dimensity 700
Камера:3 модулі, 48 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:190 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi Note 10 5G 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Redmi Note 10 5G 128GB - Nighttime Blue5G smartfon, podwójny SIM, RAM 4 GB / Pami?? Wewn?trzna 128 GB, 6.5, 2400 x 1080 px (90 Hz), 3 x aparat tylny 48 Mpx, 2 Mpx,... ще2 Mpx, front camera 8 Mpx, nocny b??kit Proshop.plПоскаржитись | 582 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/128GB Granatowy (33252) | 626 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 10, 5G, 4/128 GB, niebieskiXIAOMI - Redmi 10 5G RPC EKRAN & DŹWIĘK BATERIA & PROCESOR DŹWIĘK APARAT DESIGN SPECYFIKACJA Mistrzowska wydajnośćRedmi Note... ще10 5G 90 Hz FHD+ | Potrójny apar... EmpikПоскаржитись | 904 zł |
Redmi Note 10 5G - 4/128GB / Nighttime Blue - Oficjalny Sklep Xiaomi, Pols | 1 199 zł |
Redmi Note 10 5G 4/128GB NiebieskiGniazdo słuchawkowe 3,5 mm Uwagi: * Zdjęcia na tej stronie są ilustracjami, a wygląd... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 515 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Xiaomi Redmi Note (середні)Порівняти в таблиці →
від 938 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 187 г
від 1 451 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7200 Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 513 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7200 Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 508 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 187 г
від 976 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 749 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 719 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 1 229 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 728 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 176 г
від 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 989 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 6080, камера: 2 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 174 г
від 580 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 1 099 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 193 г
від 579 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 989 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 6080, камера: 2 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 174 г
від 1 219 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 965 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 920, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 204 г
від 995 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
Відеоогляди
REDMI 10X 5G (Może Redmi Note 10?) - Telefon którego nie ma w Europie
8 серпня 20202 707 переглядів
realme narzo 30 5G | Konkurent POCO M3 PRO 5G i Redmi Note 10 5G
9 серпня 20211 749 переглядів
REKLAMACJA Redmi Note 10 5g i wymiana wyświetlacza
3 березня 20233 419 переглядів
Tani smartfon z 5G: kompromis, czy korzyść? | Redmi Note: 10 vs 10 5G
20 липня 202118 154 перегляда
Redmi Note 10 Pro, POCO F3 i Samsung A52 5G - wcale nie takie średnie
8 квітня 2021663 112 переглядів
XIAOMI Redmi NOTE 10 5G i TEST 5G
9 вересня 20215 583 перегляда
Xiaomi Redmi Note 10 5G w grach
27 травня 2021129 переглядів
Motorola Moto g 5G vs Redmi Note 10 Pro ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 750G vs Snapdragon 732G
22 березня 20214 360 переглядів
Realme 7 5G vs Redmi Note 10 Pro ❗❗❗ | Speed Test | MediaTek Dimensity 800U vs Snapdragon 732G
19 квітня 20213 438 переглядів
Samsung Galaxy A32 5G vs Redmi Note 10 Pro ❗❗❗ | Speed Test | Dimensity 720 vs Snapdragon 732G
7 травня 20212 716 переглядів
Redmi Note 10 5G | My Device for Smart Plan Renewal | Unboxing
6 жовтня 2022274 перегляда
Redmi Note 9T 5G, or the Redmi Note 10 5G for India? Unboxing and Hands-on!
18 лютого 2021378 переглядів
REDMI NOTE 10 5G by XIAOMI Unboxing and Initial Impression | Tito Jeffry
24 травня 2022129 переглядів
Unboxing Singkat Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/128GB
5 серпня 2021318 переглядів
Wild Rift in Xiaomi Redmi Note 10 5G (60fps RELIABLE / Hand Cam)
5 серпня 2021559 переглядів
REALME 8 5G VS XIAOMI REDMI NOTE 10 : REVIEWS /FULL COMPARISON (SPECIFICATIONS & DIFFERENCES)/TECHIE
15 липня 2021435 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 5G Unboxing | Review
4 серпня 2021156 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 5G Review,Specification & Price in India
7 березня 2021165 переглядів
AnTuTu Benchmark & Geekbench 5 Xiaomi Redmi Note 10 5G RAM 8GB | Dimensity 700 5G
16 червня 2021395 переглядів
Unboxing Xiaomi Redmi Note 10 5G & Camera Test
22 травня 2021653 перегляда
Xiaomi Redmi Note 10 5G | Unboxing & First Look
10 березня 2022270 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 5G vs Samsung S10 Plus Speed Test
21 червня 20212 107 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 5G vs Iphone 7 Plus Speed Test
22 червня 20214 029 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 5G vs Xiaomi Redmi 9C Speed Test
23 червня 20214 855 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 5G LCD Screen Display Replacement | Disassembly
24 лютого 20221 188 переглядів
XIAOMI Redmi Note 10 5G (MediaTek Dimensity 700) - Unboxing
27 травня 20211 181 перегляд
SPESIFIKASI DAN HARGA XIAOMI REDMI NOTE 10 5G MEI 2022 || HARGA XIAOMI REDMI NOTE 10 5G TERBARU 2022
8 травня 20224 405 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi Redmi Note 10 5G
Ціни на Xiaomi Redmi Note 10 5G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 10 5G 64 ГБ / 4 ГБ | від 535 zł | 13 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 10 5G 128 ГБ / 4 ГБ | від 515 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 016 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 869 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 4 Gen 1, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 804 zł
5G, 6.53 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 800U, камера: 3 модулі, 48 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 1 250 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 480 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 759 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 499 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 690 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 4 модулі, 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 766 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 203 г
від 665 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 858 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 5 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: bypass charge, 5000 мАгод, 197 г
від 1 111 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 860 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 208 г, без ЗП