Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 ГБ / 6 ГБ (M2101K6G)
Відео 59Фото 26 |
Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 732G
Камера:4 модулі, 108 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:5020 мАгод
Вага:193 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Redmi Note 10 Pro Aurora Green 8GB RAM 128 GB ROM M2101K6GM23A17407K | 1 285 zł |
Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128G/6GB - Onyx Grey4G smartfon, podwójny SIM, RAM 6 GB / Pami?? Wewn?trzna 128 GB, wy?wietlacz OLED, 6.67, 2400 x 1080 px (120 Hz), 4x aparat ty... щеlny 108 Mpx, 8 Mpx, 5 Mpx, 2 Mpx, front camera 16 Mpx, szary onyks Proshop.plПоскаржитись | 1 196 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 10 Pro 6/128GB 6.67" 120Hz Szary 31117Twórz treści jak profesjonalista z aparatem o niezwykłej wyrazistości Flagowy design, który nie idzie na kompromisy Rewolucyj... щеny wyświetlacz zapewnia niesamowite wrażenia Potężna platforma, prawdziwa wydajność Electro.plПоскаржитись | 1 100 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 10 Pro 6/128GB 6.67" 120Hz Szary 31117Twórz treści jak profesjonalista z aparatem o niezwykłej wyrazistości Flagowy design, który nie idzie na kompromisy Rewolucyj... щеny wyświetlacz zapewnia niesamowite wrażenia Potężna platforma, prawdziwa wydajność... Avans.plПоскаржитись | 1 100 zł |
Redmi Note 10 Pro - 6/128GB / Gradient Bronze - Oficjalny Sklep Xiaomi, Po | 1 599 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Xiaomi Redmi Note (середні)Порівняти в таблиці →
від 873 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 187 г
від 1 451 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7200 Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 511 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7200 Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 511 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 187 г
від 956 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 799 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 699 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 1 228 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 728 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 176 г
від 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 6080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 174 г
від 647 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 1 218 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 098 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 193 г
від 579 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 6080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 174 г
від 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 792 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 6080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 174 г
від 958 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 920, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 204 г
Відеоогляди
realme 8 Pro | Lepszy niż Redmi Note 10 Pro?
8 квітня 2021102 748 переглядів
REALME 8 PRO kontra REDMI NOTE 10 PRO. Trudny wybór!
10 квітня 202158 759 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 PRO
6 січня 2022970 переглядів
Redmi Note 10 Pro - pierwsze wrażenia mGSM.pl
8 березня 202132 506 переглядів
POCO X3 PRO kontra REDMI NOTE 10 PRO. Pojedynek na opłacalność
29 березня 2021151 679 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 Pro | Nowy król OPŁACALNOŚCI
21 березня 2021279 125 переглядів
Redmi Note 10 Pro, POCO F3 i Samsung A52 5G - wcale nie takie średnie
8 квітня 2021663 202 перегляда
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Mi Fan Festival special edition unboxing
27 квітня 202120 437 переглядів
Redmi note 10 pro ,note 10 pro max front camera problem solve in front of customer # review
13 березня 202330 594 перегляда
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max (MIZO)
24 березня 20218 007 переглядів
Redmi Note 10 Pro Unboxing And Review | Still Worth For Money 2022 | My New Mobile | Tamil
10 травня 20229 842 перегляда
REDMI NOTE 10 PRO FOR GAMING IN 2022 | STILL WORTH TO BUY NOTE10PRO | NOTE10PRO BGMI/PUBG TEST
27 липня 202210 094 перегляда
Redmi Note10 Pro - Unboxing and Demo of Redmi Note 10 Pro! The SUPER AFFORDABLE HIGH SPEC PHONE!
27 червня 20211 485 переглядів
REDMI NOTE 10 PRO 3 MONTHS BGMI REVIEW | DON'T BUY?|NOTE10PRO BGMI/PUBG TEST|NOTE10PRO GAMING REVIEW
20 липня 20221 169 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 Pro review
9 квітня 2022878 переглядів
Redmi Note 10 Pro⚡- Hey Mama | BGMI Montage | Pocox3pro to Note 10 Pro PUBG Montage | Debo Gaming YT
27 червня 20221 173 перегляда
Redmi Note 10 Pro 60 Fps Room Test|Redmi Note 10 Pro pubg test|Redmi Note 10 Pro Five Finger Gyro
22 лютого 20233 278 переглядів
Official Pixel Experience Plus for Redmi Note 10 Pro/Max Review, Best Performance Till Now
17 липня 20233 985 переглядів
Full Gameplay Solo Vs Squad Redmi Note 10 Pro Free Fire Gameplay ⚡ Free Fire Max
29 листопада 20222 829 переглядів
Redmi note 10 pro max Amazon great Indian festival sale 2022 @Rs.15250
23 вересня 20222 034 перегляда
Xiaomi Redmi Note 10 Pro | Jaguar
11 червня 20211 177 переглядів
MIUI 14 Unicorn V4 CN for Redmi Note 10 Pro/Max Review, Leica Camera 5.0, All Widgets and more..
1 вересня 20231 992 перегляда
New Luffy Edition (MIUI Mod) for Redmi Note 10 Pro Review, Good Performance and Stability
9 серпня 20231 954 перегляда
Redmi Note 10 Pro Pubg/Bgmi Test 2023| Headshot Sensitivity Code| Redmi Note 10 Pro 60 Fps Enebal
30 січня 20232 043 перегляда
Xiaomi Redmi note 10 pro unboxing
13 грудня 2021329 переглядів
Latest Official Evolution X on Redmi Note 10 Pro/ Pro Max - Review | Glitch !
7 січня 20231 615 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 Pro | Unboxing, Trial, and Review
13 серпня 2021283 перегляда
UNBOXING XIAOMI REdmi NOTE 10 pro
28 лютого 2022180 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Unboxing and Camera Testing
5 листопада 2022275 переглядів
Redmi Note 10 pro Best Budget phone|| Value for money #note 10 pro#Ntechn
30 серпня 2022214 переглядів
Redmi note 10 pro max unboxing #redminote10pro #youtube
22 вересня 2022267 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Unboxing - With English Sub Titles hardcoded
17 жовтня 2021208 переглядів
Birthday Party Abdullah | عبد اللہ کی سالگرہ |unboxing of Xiaomi redmi note 10 pro|Desi France Vlogs
19 квітня 2021210 переглядів
آنباکس و بررسی شیائومی ردمی نوت 10 پرو | Xiaomi Redmi Note 10 Pro Unboxing & Review
27 жовтня 2021373 перегляда
Redmi note 10 pro max unboxing in 2022 #redmi #techsham #youtube
5 листопада 2022156 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 pro unboxing and first look from daraz.pk
5 січня 2022552 перегляда
Unboxing Xiaomi Redmi Note 10 Pro myiesha & hamdhy
27 жовтня 2021622 перегляда
Free Fire Xiaomi Redmi Note 10 Pro ⚡ default dpi ⚙️ 60 Fps Open Settings 1 v4 #nonstopfarcana
2 жовтня 2022259 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 Pro (aka. Note 10 Pro Max) Unboxing and My (very long) First Impressions
4 травня 2021413 переглядів
Redmi Note 10 Pro Unboxing And Review after 7 days||Best phone under 20k||Budget Super Amoled Phone
24 липня 2022603 перегляда
Xiaomi Redmi Note 10 Pro - unboxing and review
21 липня 2021357 переглядів
Redmi Note 10 Pro HANDCAM PUBG mobile || best New Livik Gameplay
14 травня 2023735 переглядів
Free Fire Xiaomi Redmi Note 10 Pro ⚡ default dpi ⚙️ 60 Fps Open Settings 1 v 4#nonstopfarcana
7 жовтня 2022270 переглядів
Unboxing and Review of Redmi note 10 pro max ( glacial blue) My 1 st vlog
28 березня 2021269 переглядів
The Xiaomi Redmi Note 10 Pro Onyx Unboxing In The Woods. 4K
30 жовтня 2022351 перегляд
Redmi Note 12 Pro VS Redmi Note 11 Pro VS Redmi Note 10 Pro
9 січня 2023453 перегляда
Xiaomi Redmi Note 10 Pro unboxing
14 червня 2022423 перегляда
Free Fire Xiaomi Redmi Note 10 Pro ⚡ default dpi ⚙️ 60 Fps Open Settings 1 v 4 #nonstopfarcana
14 жовтня 2022308 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Unboxing | No talking
16 листопада 2022248 переглядів
Redmi Note 10 Pro MIUI 13.0.7.0 full Update Review| Redmi Note 10 Pro New Update
23 листопада 2022284 перегляда
XIAOMI MI 11X PRO VS REDMI NOTE 10 PRO MAX/ REVIEWS & FULL COMPARISON (SPECIFICATIONS & DIFFERENCES)
8 травня 2021304 перегляда
Monster di Kelasnya || Super AMOLED! UNBOXING XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO!!
12 квітня 2021112 переглядів
XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO REVIEW | TECHDUO
22 червня 2021245 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Global Version Smartphone Unboxing - Banggood New Tech
27 березня 2021168 переглядів
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Unboxing
19 червня 2022296 переглядів
✅ Xiaomi Redmi Note 10 Pro Unboxing 2022
12 лютого 2022587 переглядів
Unboxing the Xiaomi Redmi Note 10 Pro and a Xiaomi gift box
12 липня 2021340 переглядів
Unboxing Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128 Indonesia
21 червня 20211 023 перегляда
Unboxing the Xiaomi Redmi Note 10 pro
17 липня 2021436 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Ціни на Xiaomi Redmi Note 10 Pro |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 10 Pro 64 ГБ / 6 ГБ | від 845 zł | 12 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 ГБ / 6 ГБ | від 1 098 zł | 9 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 199 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 199 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 193 г
від 950 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G96, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 676 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G96, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 931 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 1 100 zł
6.78 ", 387 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 191 г
від 995 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 1 196 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 920, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 204 г
від 1 405 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 989 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 1 399 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 999 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 4 093 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП