Smartfon Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 GB / 6 GB (M2101K6G)
Wideo 59Zdjęcia 26 |
Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Snapdragon 732G
Aparat:4 moduły, 108 MP, + 8 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5020 mAh
Waga:193 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Redmi Note 10 Pro Aurora Green 8GB RAM 128 GB ROM M2101K6GM23A17407K | 1 285 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 10 Pro 6/128GB 6.67" 120Hz Szary 31117Twórz treści jak profesjonalista z aparatem o niezwykłej wyrazistości Flagowy design, który nie idzie na kompromisy Rewolucyj... więcejny wyświetlacz zapewnia niesamowite wrażenia Potężna platforma, prawdziwa wydajność Electro.plZłóż skargę | 1 100 zł |
Smartfon XIAOMI Redmi Note 10 Pro 6/128GB 6.67" 120Hz Szary 31117Twórz treści jak profesjonalista z aparatem o niezwykłej wyrazistości Flagowy design, który nie idzie na kompromisy Rewolucyj... więcejny wyświetlacz zapewnia niesamowite wrażenia Potężna platforma, prawdziwa wydajność... Avans.plZłóż skargę | 1 100 zł |
Redmi Note 10 Pro - 6/128GB / Gradient Bronze - Oficjalny Sklep Xiaomi, Po | 1 599 zł |
Redmi Note 10 Pro 6/128GB Brązowy* O ile nie wskazano inaczej na stronie produktu Redmi Note 10 Pro, wszystkie dane pochodzą z... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 099 zł |
Redmi Note 10 Pro - 6/128GB / Glacier Blue - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polsk | 1 599 zł |
Redmi Note 10 Pro 6/128GB Szary* O ile nie wskazano inaczej na stronie produktu Redmi Note 10 Pro, wszystkie dane pochodzą z... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 163 zł |
Seria Xiaomi Redmi Note (średnie)Porównaj w tabeli →
od 938 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 1 451 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 513 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 508 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 976 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 749 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 719 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 229 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 728 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 176 g
od 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 999 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 549 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 1 099 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5020 mAh, 193 g
od 1 218 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 579 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 989 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 959 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 204 g
od 995 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
Wideo recenzje
realme 8 Pro | Lepszy niż Redmi Note 10 Pro?
8 kwietnia 2021102 748 przegląd
REALME 8 PRO kontra REDMI NOTE 10 PRO. Trudny wybór!
10 kwietnia 202158 759 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 PRO
6 stycznia 2022970 przegląd
Redmi Note 10 Pro - pierwsze wrażenia mGSM.pl
8 marca 202132 506 przegląd
POCO X3 PRO kontra REDMI NOTE 10 PRO. Pojedynek na opłacalność
29 marca 2021151 676 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 Pro | Nowy król OPŁACALNOŚCI
21 marca 2021279 125 przegląd
Redmi Note 10 Pro, POCO F3 i Samsung A52 5G - wcale nie takie średnie
8 kwietnia 2021663 202 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Mi Fan Festival special edition unboxing
27 kwietnia 202120 437 przegląd
Redmi note 10 pro ,note 10 pro max front camera problem solve in front of customer # review
13 marca 202330 594 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max (MIZO)
24 marca 20218 007 przegląd
Redmi Note 10 Pro Unboxing And Review | Still Worth For Money 2022 | My New Mobile | Tamil
10 maja 20229 842 przegląd
REDMI NOTE 10 PRO FOR GAMING IN 2022 | STILL WORTH TO BUY NOTE10PRO | NOTE10PRO BGMI/PUBG TEST
27 lipca 202210 084 przegląd
Redmi Note10 Pro - Unboxing and Demo of Redmi Note 10 Pro! The SUPER AFFORDABLE HIGH SPEC PHONE!
27 czerwca 20211 485 przegląd
REDMI NOTE 10 PRO 3 MONTHS BGMI REVIEW | DON'T BUY?|NOTE10PRO BGMI/PUBG TEST|NOTE10PRO GAMING REVIEW
20 lipca 20221 168 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 Pro review
9 kwietnia 2022878 przegląd
Redmi Note 10 Pro⚡- Hey Mama | BGMI Montage | Pocox3pro to Note 10 Pro PUBG Montage | Debo Gaming YT
27 czerwca 20221 173 przegląd
Redmi Note 10 Pro 60 Fps Room Test|Redmi Note 10 Pro pubg test|Redmi Note 10 Pro Five Finger Gyro
22 lutego 20233 278 przegląd
Official Pixel Experience Plus for Redmi Note 10 Pro/Max Review, Best Performance Till Now
17 lipca 20233 985 przegląd
Full Gameplay Solo Vs Squad Redmi Note 10 Pro Free Fire Gameplay ⚡ Free Fire Max
29 listopada 20222 829 przegląd
Redmi note 10 pro max Amazon great Indian festival sale 2022 @Rs.15250
23 września 20222 034 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 Pro | Jaguar
11 czerwca 20211 177 przegląd
MIUI 14 Unicorn V4 CN for Redmi Note 10 Pro/Max Review, Leica Camera 5.0, All Widgets and more..
1 września 20231 992 przegląd
New Luffy Edition (MIUI Mod) for Redmi Note 10 Pro Review, Good Performance and Stability
9 sierpnia 20231 954 przegląd
Redmi Note 10 Pro Pubg/Bgmi Test 2023| Headshot Sensitivity Code| Redmi Note 10 Pro 60 Fps Enebal
30 stycznia 20232 043 przegląd
Xiaomi Redmi note 10 pro unboxing
13 grudnia 2021329 przegląd
Latest Official Evolution X on Redmi Note 10 Pro/ Pro Max - Review | Glitch !
7 stycznia 20231 615 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 Pro | Unboxing, Trial, and Review
13 sierpnia 2021283 przegląd
UNBOXING XIAOMI REdmi NOTE 10 pro
28 lutego 2022180 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Unboxing and Camera Testing
5 listopada 2022275 przegląd
Redmi Note 10 pro Best Budget phone|| Value for money #note 10 pro#Ntechn
30 sierpnia 2022214 przegląd
Redmi note 10 pro max unboxing #redminote10pro #youtube
22 września 2022267 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Unboxing - With English Sub Titles hardcoded
17 października 2021208 przegląd
Birthday Party Abdullah | عبد اللہ کی سالگرہ |unboxing of Xiaomi redmi note 10 pro|Desi France Vlogs
19 kwietnia 2021210 przegląd
آنباکس و بررسی شیائومی ردمی نوت 10 پرو | Xiaomi Redmi Note 10 Pro Unboxing & Review
27 października 2021373 przegląd
Redmi note 10 pro max unboxing in 2022 #redmi #techsham #youtube
5 listopada 2022156 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 pro unboxing and first look from daraz.pk
5 stycznia 2022552 przegląd
Unboxing Xiaomi Redmi Note 10 Pro myiesha & hamdhy
27 października 2021622 przegląd
Free Fire Xiaomi Redmi Note 10 Pro ⚡ default dpi ⚙️ 60 Fps Open Settings 1 v4 #nonstopfarcana
2 października 2022259 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 Pro (aka. Note 10 Pro Max) Unboxing and My (very long) First Impressions
4 maja 2021413 przegląd
Redmi Note 10 Pro Unboxing And Review after 7 days||Best phone under 20k||Budget Super Amoled Phone
24 lipca 2022603 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 Pro - unboxing and review
21 lipca 2021357 przegląd
Redmi Note 10 Pro HANDCAM PUBG mobile || best New Livik Gameplay
14 maja 2023735 przegląd
Free Fire Xiaomi Redmi Note 10 Pro ⚡ default dpi ⚙️ 60 Fps Open Settings 1 v 4#nonstopfarcana
7 października 2022270 przegląd
Unboxing and Review of Redmi note 10 pro max ( glacial blue) My 1 st vlog
28 marca 2021269 przegląd
The Xiaomi Redmi Note 10 Pro Onyx Unboxing In The Woods. 4K
30 października 2022351 przegląd
Redmi Note 12 Pro VS Redmi Note 11 Pro VS Redmi Note 10 Pro
9 stycznia 2023453 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 Pro unboxing
14 czerwca 2022423 przegląd
Free Fire Xiaomi Redmi Note 10 Pro ⚡ default dpi ⚙️ 60 Fps Open Settings 1 v 4 #nonstopfarcana
14 października 2022308 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Unboxing | No talking
16 listopada 2022248 przegląd
Redmi Note 10 Pro MIUI 13.0.7.0 full Update Review| Redmi Note 10 Pro New Update
23 listopada 2022284 przegląd
XIAOMI MI 11X PRO VS REDMI NOTE 10 PRO MAX/ REVIEWS & FULL COMPARISON (SPECIFICATIONS & DIFFERENCES)
8 maja 2021304 przegląd
Monster di Kelasnya || Super AMOLED! UNBOXING XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO!!
12 kwietnia 2021112 przegląd
XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO REVIEW | TECHDUO
22 czerwca 2021245 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Global Version Smartphone Unboxing - Banggood New Tech
27 marca 2021168 przegląd
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Unboxing
19 czerwca 2022296 przegląd
✅ Xiaomi Redmi Note 10 Pro Unboxing 2022
12 lutego 2022587 przegląd
Unboxing the Xiaomi Redmi Note 10 Pro and a Xiaomi gift box
12 lipca 2021340 przegląd
Unboxing Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128 Indonesia
21 czerwca 20211 023 przegląd
Unboxing the Xiaomi Redmi Note 10 pro
17 lipca 2021436 przegląd
Modyfikacje Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Ceny na Xiaomi Redmi Note 10 Pro |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 10 Pro 64 GB / 6 GB | od 849 zł | 10 oferty | ||
Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 GB / 6 GB | od 1 099 zł | 7 oferty | ||
Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 GB / 8 GB | od 1 199 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 849 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5020 mAh, 193 g
od 950 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G96, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 676 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio G96, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 100 zł
6.78 ", 387 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 191 g
od 902 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 995 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 1 196 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 204 g
od 578 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 1 399 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 989 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 999 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 4 135 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki