Smartfon Xiaomi 11T 128 GB
Wideo 27Zdjęcia 25 |
Kup Xiaomi 11T 128 GB
Wszystkie ceny 12 →Smartfon Xiaomi MI 11T, 5G, 8/128 GB, niebieski | 1 471 zł |
Smartfon Xiaomi Mi 11T 5G 8/128GB Niebieski | 1 382 zł |
Smartfon Xiaomi 11T 5G 8/128GB Szary (MZB09LREU) | 1 215 zł |
Smartfon Xiaomi 11T 8/128GB Meteorite Gray | 2 499 zł |
Smartfon XIAOMI 11T 8/128GB 5G 6.67" 120Hz Szary 34981 | 2 500 zł |
W średnim przedziale cenowym urządzeń mobilnych z portfolio modelowego 2021 smartfon Xiaomi 11T mocno ugruntował swoją pozycję. Jest to zrównoważony gadżet z przyzwoitym wypełnieniem i trzyletnim gwarantowanym cyklem aktualizacji systemu Android.
Szybki ekran AMOLED
Poznawanie smartfona zaczyna się od dużego ekranu o przekątnej 6,67 cala. Po pierwsze, pokryty on jest hartowanym szkłem Gorilla Glass Victus, charakteryzującym się zwiększoną wytrzymałością mechaniczną. Po drugie, wyświetlacz urządzenia oparto na podłożu soczystej matrycy AMOLED z wieloma profilami do dokładnej konfiguracji odwzorowania kolorów. I po trzecie, ekran może pochwalić się wysoką częstotliwością odświeżania 120 Hz i częstotliwością odpytywania czujnika 480 Hz.
Wydajne podzespoły
Na czele platformy sprzętowej Xiaomi 11T stoi najwyższej klasy procesor mobilny MediaTek Dimensity 1200 5G. Jeden z jego rdzeni pracuje z częstotliwością 3 GHz, kolejne trio z częstotliwością 2,6 GHz, a cztery pozostałe z częstotliwością 2 GHz. W podstawowej konfiguracji smartfon posiada 8 GB RAM-u i 128 GB nierozbudowywalnej pamięci nieulotnej. Wydajne „wypełnienie” potrafi radzić sobie z grami oraz aplikacjami wymagającymi dużej ilości zasobów.
Potrójny aparat główny
Potrójny moduł głównego aparatu smartfona jest reprezentowany przez czujnik obrazu o rozdzielczości 108 MP, który jest wspierany przez optykę o dużej aperturze f/1.75. Towarzyszą mu obiektyw ultraszerokokątny 8 MP o kącie widzenia 120° oraz makromoduł 5 MP. Przedni aparat 16 MP został wbudowany w umieszczony w wyświetlaczu otwór pośrodku górnego segmentu. Smartfon bardzo dobrze radzi sobie z nagrywaniem 4K i zapewnia wysokiej jakości zdjęcia o każdej porze dnia i nocy.
Rdzeń energetyczny
Xiaomi 11T został wyposażony w głośne głośniki stereo, autorski port podczerwieni do zdalnego sterowania hordą domowej elektroniki, boczny skaner linii papilarnych w przycisku zasilania. Długi czas pracy gadżetu gwarantuje bateria o pojemności 5000 mAh z ultraszybkim ładowaniem o mocy 67 W, pod warunkiem korzystania ze standardowego zasilacza - od zera do stu procent baterię można naładować w zaledwie 36 minut. Około pół godziny przy gniazdku wydłuży żywotność baterii smartfona o półtora-dwa dni.
Modyfikacje Xiaomi 11T
Ceny na Xiaomi 11T |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 11T 128 GB | od 1 215 zł | 13 oferty | ||
Xiaomi 11T 256 GB | od 2 699 zł | 1 oferta |