Зарядний пристрій Xiaomi 120W Charger + USB Type-C Cable
Фото 7 |
Xiaomi 120W Charger + USB Type-C Cable |
|
Брендовий однопортовий зарядний пристрій високої потужності з вихідним роз'ємом USB А, підтримкою найбільш популярних технологій швидкої зарядки Quick Charge 2.0/3.0/4.0+/5.0 і комплексом захисних систем. Комплектується фірмовим турбо-кабелем із роз'ємом USB-C, здатним передавати потужність до 120 Вт у режимі 20В/6А. Виробником позиціонується як продукт найвищої цінової категорії 2023 року.
Рекомендується для використання з топовими/ігровими смартфонами Xiaomi зразка 2021 або пізнішими моделями (Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 13 Pro, Poco F4 GT, Black Shark 4, Black Shark 4 Pro, Black Shark 5, Black Shark 5 Pro , Redmi Note 11 Pro+) Застосування зарядного пристрою Xiaomi 120W Charger + USB Type-C Cable з такими смартфонами дозволяє скоротити час зарядки в 2-3 рази (в порівнянні з комплектними ЗУ).
Ця модель підтримує технологію інтелектуального керування зарядом, яка автоматично встановлює оптимальну напругу залежно від типу гаджета. У будь-якому випадку смартфон отримає рівно стільки енергії, скільки йому необхідно для відновлення заряду в найкоротші терміни та без ризику пошкодження батареї. ЗУ розраховано на експлуатацію в широкому діапазоні вхідних напруг живлення від 100 до 240 В. Стабільну роботу забезпечує комплекс систем, що включає в себе захист від перевантаження по струму, перезаряду, перегріву, перенапруг і коротких замикань.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi 120W Charger + USB Type-C Cable
Усі ціни 9 →Xiaomi 120W Charging Combo (Type A) + USB-C Cable | 200 zł |
Ładowarka Xiaomi BHR6034EU 1x USB-C 3 A (187760255) | 199 zł |
Szybka Ładowarka Sieciowa Xiaomi 120W Kabel USB-C MDY-13-EE Fast Charge | 180 zł |
Ładowarka Xiaomi 120W Charging Combo (Type-A) EU BHR6034EU USB-A, USB-C, W | 207 zł |
Ładowarka sieciowa Xiaomi 120W Charging Combo 1x USB + USB-C kabel 1m (400 | 229 zł |