Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 5G 128 GB / 6 GB
Zdjęcia 8 |
Xiaomi Redmi Note 13 5G 128 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, RAM 6 GB
Procesor:Dimensity 6080
Aparat:3 moduły, 108 MP, + 8 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:174 g
Grafitowe płyty przenoszące ciepło. Funkcja rozszerzenia pamięci RAM do 8 GB.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Xiaomi Redmi Note 13 5G 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi Note 13 5G- Smartphone 6128GB Procesor o wysokiej wydajnościUltra-clear 108MP camera with OIS :Xiaomi Redmi Note 13 5G jest wyposażony w główny czujnik 108MP, dzięki czemu uzyskuje nie... więcejtylko przechwytuje obrazy, ale przekształca je w arcydzieła szczegółowości i jasności, szczególnie w środowiskach o niskim świetle.Towarzy Amazon.plZłóż skargę | 1 086 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi Note 13 5G 6/128GB Niebieski (Ocean Teal)Redmi Note 13 5G to smartfon wyposażony w potrójny aparat 108 MP oraz aparat do selfie 16 MP. Dodatkowo posiada pojemną bater... więcejię 5000 mAh z szybkim ładowaniem 33W. Szybką, wydajną pracę zapewnia procesor MediaTek Dimensity 6080. Jasny, wyraźny wyświetlacz Amoled 120Hz zapewnia komfortowe użytkowanie, a moduł NFC wygodne płatności telefonem. MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Xiaomi Redmi Note 13 5G 128GB/6GB - Ocean Teal6.67 FHD+ (2400x1080) 120Hz 1000 nits AMOLED Display with Gorilla Glass 5, 5G, Dual SIM, Dimensity 6080, 6GB LPDDR4X RAM, 128... więcejGB UFS 2.2 Flash, microSD, Triple Camera System: 108MPixel f/1.7 Main + 8MPixel f/2.2 UltraWide + 2MPixel f/2.4 Macro (Back), 16MPixel (Front), Dolby Atmos, 3.5mm audio jack, Android 13 with MIUI, Wi-Fi, BT 5.3, NFC, Side Fingerprint Sensor, IP54, 5000 mAh Battery, 33W Wired Charging (33W adapter in the box), 175 gram Proshop.plZłóż skargę | 1 399 zł |
XIAOMI REDMI NOTE 13 5G 6/128 Biały 51365Wymiary [mm]: 161.11 x 74.95 x 7.6 mm Waga [g]: 174,5 g Kolor: Biały Inne: Face Unlock Wodoodporność: IP54 Czytnik linii papi... więcejlarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Odporny na zachlapanie Model: Biały (6/128GB) System operacyjny: Android 13 (MIUI 14) Procesor [GHz]: do 2,4 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 6 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Dimensity 6080 Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 2,1 GHz do 2,4 GHz Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 6 GB / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Modele pozostałych producentów: XIAOMI REDMI NOTE 13 5G Przekątna ekranu [cal]: 6,67" Rozdzielczość ekranu [px]: 2400 x 1080 FHD+ Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass 5 Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.67 Aparat główny [Mpix]: 108 + 8 + 2 Mpix Lampa błyskowa: Tak Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: powyżej 100 Mpix Aparat główny (tylny) [Mpix]: 108 Aparat przedni [Mpix]: 16 Mpix Aparat przedni [Mpix]: od 15 do 19 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 16 Bluetooth: BT 5.3 Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3,5 mm mini jack Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Tak DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2/Slot na kartę pamięci WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Pojemność akumulatora [mAh]: 5000 mAh Tryb szybkiego ładowania: Fast Charging 33W Pojemność akumulatora [mAh]: od 4500 do 5000 mAh Ładowanie zwrotne: Nie Tryb szybkiego ładowania: Tak Czujniki: ["Czytnik linii papilarnych ","Rozpoznawani Neonet.plZłóż skargę | 1 199 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi Note 13 5G 6/128GB Graphite Black GS-T-XIA-1160108 MP Ultrawyraźny aparat główny Zaawansowane algorytmy i flagowy aparat główny 108MP pozwalają tworzyć niezwykłe zdjęcia. Z... więcejoom 3x bez strat. Ciesz się detalami z daleka Wbudowana technologia zoomu z czujnikami zapewnia autentyczne rezultaty przy pełnej jakości obrazu. Poznawaj odległe krajobrazy i korzystaj z licznych opcji. Tryby aparatu na każdą chwilę Daj upust kreatywności. Różnorodność trybów dla złapania chwili Xiaomi Imaging Engine Dzięki algorytmowi Xiaomi Imaging Engine robienie zdjęć jest szybsze, a ujęcia zyskują niepowtarzalny charakter dzięki swojej wyrazistości. Flagowy wyświetlacz AMOLED Ekran o rozmiarze 6.67" z ultrawąską ramką oferuje wysoką jakość obrazu, pełną gamę kolorów DCI-P3 i głębię koloru 10 bitów, co przekłada się na intensywne i angażujące doznania wzrokowe. Ultrawąska ramka. Odświeżone doznania wzrokowe Dzięki ultrawąskiej i uproszczonej ramce Redmi Note 13 5G zapewnia przejrzysty i płynny obraz. Adaptacyjna częstotliwość odświeżania 120 Hz. Dopasowany do Ciebie Zmienna częstotliwość odświeżania dopasowuje liczbę klatek do różnych zastosowań, takich jak oglądanie filmów, przeglądanie rolek czy mediów społecznościowy Komputronik.plZłóż skargę | 1 399 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Xiaomi Redmi Note (średnie)Porównaj w tabeli →
od 873 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 1 451 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 771 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 514 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 187 g
od 959 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 748 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 709 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 228 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 728 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 176 g
od 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 999 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 789 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 1 218 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 098 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5020 mAh, 193 g
od 579 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 792 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 958 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 204 g
Modyfikacje Xiaomi Redmi Note 13 5G
Ceny na Xiaomi Redmi Note 13 5G |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 13 5G 128 GB / 6 GB | od 987 zł | 32 oferty | ||
Xiaomi Redmi Note 13 5G 128 GB / 8 GB | od 792 zł | 1 oferta | ||
Xiaomi Redmi Note 13 5G 256 GB / 8 GB | od 999 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 999 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 6080, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 174 g
od 1 196 zł
6.78 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99 Ultimate, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 250 zł
6.7 ", 394 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 166 g, super cienki
od 963 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 173 g, super cienki
od 946 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 163 g, super cienki
od 1 199 zł
6.7 ", 391 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki