Smartfon Poco X4 Pro 5G 256 GB / 8 GB (43016)
Wideo 47Zdjęcia 8 | od 1 436 do 1 641 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Poco X4 Pro 5G 256 GB / 8 GB
128 GB / 6 GB256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 695 5G
Aparat:3 moduły, 108 MP, + 8 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:205 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Poco X4 Pro 5G 256 GB / 8 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Poco X4 PRO 8256 Yellow MZB0AYXEUEkran: 6,67 cala, 1080 x 2400 pikseli Procesor: Snapdragon 695 2,2 GHz Aparat: potrójny, 108MP + 8MP + 2MP Bateria: 5000 mAh Amazon.plZłóż skargę | 1 641 zł |
Smartfon Xiaomi Poco X4 Gt, 8/256 GB, czarnySmartfon POCO X4 GT 8/256GB Black Czas na moc bez ograniczeń! Uwolnij pełnię możliwości błyskawicznej łączności 5G, dzięki najwydajniejszemu procesorowi Heli... EmpikZłóż skargę | 1 436 zł |
Smartfon Xiaomi Poco X4 Gt, 8/256 GB, czarnySmartfon POCO X4 GT 8/256GB Black Czas na moc bez ograniczeń! Uwolnij pełnię możliwości błyskawicznej łączności 5G, dzięki najwydajniejszemu procesorowi Heli... EmpikZłóż skargę | 1 437 zł |
Seria Poco X (średnie+)Porównaj w tabeli →
od 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 454 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 080 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
od 1 353 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 1 015 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 1 199 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
od 1 200 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 841 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 1 449 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
od 1 006 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 635 zł
dobry dźwięk, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5160 mAh, 215 g
od 1 699 zł
5G, 6.6 ", 407 ppi, 144 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8100, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5080 mAh, 200 g
od 1 436 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 510 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
Wideo recenzje
Poco X4 Pro 5G Unboxing and Impressions!
28 lutego 2022134 680 przegląd
POCO X4 Pro 5G : First look and Hands On Video, Features and Specifications #MWC20
28 lutego 202219 019 przegląd
Poco X4 Pro Unboxing
19 lutego 202250 612 przegląd
Xiaomi POCO X4 Pro vs POCO X3 Pro - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 110 [+KONKURS - zakończony]
30 marca 202284 933 przegląd
Poco x4 pro Pubg test/Poco x4 pro 5g/Pubg Mobile
30 września 2022250 przegląd
POCO X4 Pro 5G, Oppo Find X5 Pro, ładowanie 240W od Oppo - #MWC2022
1 marca 202212 205 przegląd
Poco x4 pro Pubg TDM Test/Pubg Mobile/Poco x4 pro BGMi
5 maja 2022408 przegląd
NAJLEPSZY SMARTFON DO 1500 ZŁ? | Test, recenzja Xiaomi POCO X4 Pro 5G
22 marca 202239 475 przegląd
POCO X4 Pro 5G: kupuj póki jest na Allegro za 1199
19 marca 2022165 990 przegląd
POCO X3 PRO DEAD | REPLACE WITH POCO X4 PRO |POCO SCAM DON'T BUY @IndiaPOCO@XiaomiIndiaOfficial PHONES
27 lipca 20224 799 przegląd
POCO X4 PRO 5G (Snapdragon 695) Review, Camera and BGMI Test (Mizo tawng)
21 lipca 20221 980 przegląd
Advanced settings ⚙️POCO X4 PRO HANDCAM HUD + SENSI + DPI [FREE FIRE HIGHLIGHTS] 120 HZ RATE
16 sierpnia 20226 699 przegląd
POCO X4 Pro 5G Unboxing || Telugu || Best SmartPhone In ₹15,000/- Segment ||
15 października 20221 179 przegląd
#v_footsteps Unboxing Poco X4 Pro #mobile #unboxing #pocox4pro5g #gadgets #pocoX4unboxing #new
5 lipca 20221 993 przegląd
MIUI Heaven Ui for Poco X4 Pro / Redmi Note 11 Pro+ Review, Smooth Ui, New looks, Performance
24 marca 20231 814 przegląd
NEW PHONE POCO X4 PRO 5G UNBOXING & FREE FIRE GAMEPLAY HIGHLIGHT || #handcam #pocox4 #freefire
12 grudnia 2022537 przegląd
poco x4 pro 5g // new launching handset #mobile #poco #unboxing #quality #cameraphone #best5gphones
29 marca 2022883 przegląd
MIUI Heaven Ui V2 for Poco X4 Pro & Redmi Note 11 Pro+ Review More improvements and Stability?
3 kwietnia 20231 264 przegląd
Poco X4 Pro 5G Unboxing & Review | Best SD 695 processor based Smartphone
28 listopada 2022517 przegląd
My new mobile *POCO X4 Pro [5G] UNBOXING*
15 października 2022403 przegląd
POCO X4 Pro 5G Indian Unit Laser Blue Unboxing
4 lipca 2022205 przegląd
Unboxing Poco X4 Pro 5G under 20k #pocox4pro #poco #5gmobile
13 sierpnia 2022252 przegląd
POCO X4 Pro 5G Unboxing and Review..
30 grudnia 2022313 przegląd
POCO X4 PRO - LAG FIX| WHY YOUR POCOX4 PRO IS LAGGING? | HOW TO FIX LAG INPOCO X4 PRO?
15 sierpnia 20221 277 przegląd
Poco X4 pro 5G Unboxing and Review .Camera And Game Testing... #tech #pocox4prounboxing
30 grudnia 2022157 przegląd
POCO X4 PRO HANDCAM // FREE FIRE MAX // PROSSER SD 695 || 120 HZ RATE || 8 GB RAM 128 GB ROM
24 października 2022323 przegląd
Poco X4 Pro @₹14k Unboxing Flipkart Big Billion Days - తెలుగు
27 października 2022159 przegląd
Poco x4 pro 5g unboxing | poco x4 pro 5g unboxing hindi | Poco x4 Unboxing Raja Monitor
13 października 2022298 przegląd
POCO X4 PRO 5G | Poco X4 Pro Unboxing | POCO X4 Pro 5G Detailed Review | lene se pehle jarur dekhen
8 października 2022212 przegląd
Poco X4 Pro 5G/Unboxing And Full Reviewbest smart phone#pocox4pro5gunboxing#poco@phonegarage1
12 marca 2023396 przegląd
POCO X4 GT HANDCAM // FREE FIRE MAX // PROSSER DS 8100 || 144 HZ RATE || 8 GB RAM 128 GB ROM )
13 listopada 2022191 przegląd
Poco X4 pro 5g unboxing.
23 grudnia 2022180 przegląd
#unboxing Latest POCO X4 Pro 5G Mobile Phone Box | Flipkart Gift Box Opening #review #details
17 sierpnia 2022114 przegląd
Poco X4 Pro 5G full review , bangla Unboxing, Price In Bangladesh
19 kwietnia 2022259 przegląd
POCO X4 GT HANDCAM // FREE FIRE MAX // PROSSER DS 8100 || 144 HZ RATE || 8 GB RAM 128 GB ROM )
13 listopada 2022136 przegląd
Advanced settings ⚙️POCO X4 PRO HANDCAM HUD + SENSI + DPI [FREE FIRE HIGHLIGHTS] 120 HZ RATE
14 sierpnia 2022116 przegląd
UNBOXING POCO X4 PRO 5G | FLEURBIRD
18 września 2022130 przegląd
Poco X4 Pro 5G Unboxing & First look | 108 Mp, SD 695, 120 Hz Amoled display, Dual core gaming
22 lutego 2022124 przegląd
Poco x4 pro unboxing and free fire test m1887 onetap headshot 360Hz touch sampling rate
30 marca 2022261 przegląd
Redmi Note 11 Pro+/Poco X4 Pro Hyper Os 1.0.1.0 Performance,Charging,Gaming Test & More
19 kwietnia202 przegląd
Poco X4 Pro 5G Unboxing ReviewNew Phone 2022Poco X4 Pro 5G Unboxing Review Best Phone 2022
13 marca 20221 027 przegląd
Redmi Note 11 Pro+ 5G Vs Poco X4 Pro 5G.
23 lipca 2022289 483 przegląd
Poco X4 Pro Unboxing - Xiaomi Pocophone X4 Pro Overview + Camera Preview | FT. Huawei Mate 20 Pro
20 marca 2022222 przegląd
Poco X4 Pro unboxing - blue
20 maja 2022936 przegląd
Poco X4 pro 5G phone review in Hindi | best review in Hindi must watch
29 marca 20224 696 przegląd
Poco X4 Pro 5G vs Poco M4 Pro 5G
1 marca 2022506 przegląd
Unboxing POCO X4 Pro 5G Cellphone and Verbatim Power Pack. Katas ng Youtube Ep#8
10 czerwca 20226 091 przegląd
Modyfikacje Poco X4 Pro 5G
Ceny na Poco X4 Pro 5G |
---|---|---|---|---|
Poco X4 Pro 5G 128 GB / 6 GB | od 1 006 zł | 7 oferty | ||
Poco X4 Pro 5G 256 GB / 8 GB | od 1 436 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 006 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 159 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 4 116 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g