Смартфон Poco X6 512 ГБ / 12 ГБ
Відео 5Фото 13 |
Закрити
Шапка
Poco X6 512 ГБ / 12 ГБ
Екран:6.67 ", 2712x1220, 446 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 7s Gen 2
Камера:3 модулі, 64 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5100 мАгод
Вага:181 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Poco X6 512 ГБ / 12 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi POCO X6 5G 12/512GB Blue | 1 521 zł |
Xiaomi Poco X6 12gb/512gb 6.6´´ Niebieski MZB0FR5EU | 1 540 zł |
POCO X6 5G 12/512GB Czarny.lnd_object .lnd_text .lnd_content { font-size: 1em; padding-left: 30px; padding-right: 30px; }... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 699 zł |
Xiaomi POCO X6 5G 12/512GB Black | 2 022 zł |
Серія Poco X (середні+)Порівняти в таблиці →
від 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 1 454 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 1 080 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 1 353 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 1 015 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 1 199 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 1 200 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 841 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 1 521 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 1 000 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 635 zł
гарний звук, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, FaceID, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5160 мАгод, 215 г
від 1 699 zł
5G, 6.6 ", 407 ppi, 144 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5080 мАгод, 200 г
від 1 436 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 510 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
Відеоогляди
Poco x6 pro 5g free fire full map gameplay onetap headshot 2 finger handcam dimensity 8300 ultra cpu
4 березня36 556 переглядів
Poco X6 Full Review: Better Value than the Poco X6 Pro?
17 січня59 520 переглядів
Poco X6 Vs Poco X6 Pro | Unboxing, Cameras, Gaming & Beyond!
11 січня108 232 перегляда
Xiaomi Poco X6 review
11 січня154 335 переглядів
POCO X6 Pro vs iPhone 14 Pro SPEED TEST & CAMERA Comparison | Zeibiz
12 січня263 224 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Poco X6
Ціни на Poco X6 |
---|---|---|---|---|
Poco X6 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 080 zł | 7 пропозицій | ||
Poco X6 256 ГБ / 12 ГБ | від 1 199 zł | 31 пропозиція | ||
Poco X6 512 ГБ / 8 ГБ | від 1 510 zł | 2 пропозиції | ||
Poco X6 512 ГБ / 12 ГБ | від 1 521 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 454 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 1 510 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 1 099 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 195 г
від 1 107 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 175 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод