Smartfon Poco X6 512 GB / 12 GB
Wideo 5Zdjęcia 13 |
Zamknij
Menu
Poco X6 512 GB / 12 GB
2023 rokX Series120 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniestereobezramkowyDolby Vision
Wyświetlacz:6.67 ", 2712x1220, 446 ppi, 120 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 12 GB
Procesor:Snapdragon 7s Gen 2
Aparat:3 moduły, 64 MP, + 8 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5100 mAh
Waga:181 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Poco X6 512 GB / 12 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi POCO X6 5G 12/512GB Blue | 1 521 zł |
Xiaomi Poco X6 12gb/512gb 6.6´´ Niebieski MZB0FR5EU | 1 540 zł |
POCO X6 5G 12/512GB Czarny.lnd_object .lnd_text .lnd_content { font-size: 1em; padding-left: 30px; padding-right: 30px; }... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 699 zł |
Xiaomi POCO X6 5G 12/512GB Black | 2 022 zł |
Seria Poco X (średnie+)Porównaj w tabeli →
od 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 454 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 080 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
od 1 353 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 1 015 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 1 199 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
od 1 200 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 841 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 1 521 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
od 1 000 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 635 zł
dobry dźwięk, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5160 mAh, 215 g
od 1 699 zł
5G, 6.6 ", 407 ppi, 144 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8100, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5080 mAh, 200 g
od 1 436 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 510 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
Wideo recenzje
Poco x6 pro 5g free fire full map gameplay onetap headshot 2 finger handcam dimensity 8300 ultra cpu
4 marca36 556 przegląd
Poco X6 Full Review: Better Value than the Poco X6 Pro?
17 stycznia59 520 przegląd
Poco X6 Vs Poco X6 Pro | Unboxing, Cameras, Gaming & Beyond!
11 stycznia108 232 przegląd
Xiaomi Poco X6 review
11 stycznia154 335 przegląd
POCO X6 Pro vs iPhone 14 Pro SPEED TEST & CAMERA Comparison | Zeibiz
12 stycznia263 224 przegląd
Modyfikacje Poco X6
Ceny na Poco X6 |
---|---|---|---|---|
Poco X6 256 GB / 8 GB | od 1 080 zł | 7 oferty | ||
Poco X6 256 GB / 12 GB | od 1 199 zł | 31 oferta | ||
Poco X6 512 GB / 8 GB | od 1 510 zł | 2 oferty | ||
Poco X6 512 GB / 12 GB | od 1 521 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 454 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 510 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
od 1 099 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 195 g
od 1 107 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 175 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh