Смартфон Poco C65 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 3Фото 23 |
Poco C65 256 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 6 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.74 ", 1600х720 (20:9), 260 ppi, 90 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G85
Камера:2 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:192 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Poco C65 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
XIAOMI POCO C65 8256GB BLACK 51162 | 526 zł |
POCO Smartfon POCO C65 8/256GB Fioletowy | 599 zł |
Smartfon XIAOMI Poco C65 8/256GB 6.74" 90Hz Czarny | 599 zł |
Smartfon POCO C65 8/256GB Czarny GS-T-XIA-1123 | 598 zł |
Smartfon XIAOMI Poco C65 8/256GB 6.74" 90Hz Fioletowy | 599 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Poco C65
Ціни на Poco C65 |
---|---|---|---|---|
Poco C65 128 ГБ / 6 ГБ | від 494 zł | 20 пропозицій | ||
Poco C65 256 ГБ / 8 ГБ | від 526 zł | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →