Smartfon Poco C65 256 GB / 8 GB
Wideo 3Zdjęcia 23 |
Poco C65 256 GB / 8 GB
128 GB / 6 GB256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.74 ", 1600х720 (20:9), 260 ppi, 90 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Helio G85
Aparat:2 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:192 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Poco C65 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 36 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
POCO Smartfon POCO C65 8/256GB Fioletowy | 599 zł |
Smartfon XIAOMI Poco C65 8/256GB 6.74" 90Hz Czarny | 599 zł |
Smartfon POCO C65 8/256GB Czarny GS-T-XIA-1123 | 598 zł |
Smartfon XIAOMI Poco C65 8/256GB 6.74" 90Hz Fioletowy | 599 zł |
Smartfon XIAOMI Poco C65 8/256GB 6.74" 90Hz Czarny MZB0FJJEU | 599 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Poco C65
Ceny na Poco C65 |
---|---|---|---|---|
Poco C65 128 GB / 6 GB | od 494 zł | 26 oferty | ||
Poco C65 256 GB / 8 GB | od 538 zł | 36 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →