Smartfon Xiaomi Redmi 10C 64 GB / 3 GB
Wideo 23Zdjęcia 29 |
Zamknij
Menu
Xiaomi Redmi 10C 64 GB / 3 GB
64 GB / 3 GB128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.71 ", 1650x720, 268 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 3 GB
Procesor:Snapdragon 680 4G
Aparat:2 moduły, 50 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:190 g
Popularny procesor Snapdragon 680. Port podczerwieni do sterowania sprzętem.
Moduł NFC nie jest dostępny we wszystkich wersjach.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Xiaomi Redmi 10C 64 GB / 3 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi 10C Smartfon słuchawki 3 64 GB 671-calowy wyświetlacz DotDrop | 537 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 10C, 3/64 GB, zielonyXiaomi Redmi 10C 3/64GB Dual SIM Zielony Snapdragon 680 i Błyskawiczna pamięć UFS, Aparat główny 50MP i aparat do selfie 5MP,... więcejBateria 5000 mAh i szybkie łado... EmpikZłóż skargę | 454 zł |
Xiaomi Redmi 10c 3gb/64gb 6.7´´ Dual Sim Zielony MZB0C2OEUCechy:Procesor Snapdragon® 680 o niskim poborze mocy 6 nm:Redmi 10C jest zasilany przez niesamowity ośmiordzeniowy procesor S... więcejnapdragon® 680, który również jest oparty na flagowym procesie 6 nm. To sprawia, że jest w stanie osiągnąć doskonałą wydajność, a jednocześnie jest bardzo energooszczędny tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 441 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 10C, 64 GB, niebieskiXiaomi Redmi 10C w Mobile City Tutaj nie kupisz kota w worku. Xiaomi Redmi 10C to fabrycznie nowy produkt. Sprzęt posiada gwa... więcejrancję, którą zrealizujesz w pol... EmpikZłóż skargę | 452 zł |
Xiaomi Redmi 10c 3gb/64gb 6.7´´ Dual Sim Niebieski MZB0C2REUCechy:Procesor Snapdragon® 680 o niskim poborze mocy 6 nm:Redmi 10C jest zasilany przez niesamowity ośmiordzeniowy procesor S... więcejnapdragon® 680, który również jest oparty na flagowym procesie 6 nm. To sprawia, że jest w stanie osiągnąć doskonałą wydajność, a jednocześnie jest bardzo energooszczędny tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 428 zł |
Seria Xiaomi Redmi (budżetowe)
od 680 zł
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 4 Gen 2, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 76 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, asystent głosowy, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 34 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 30 h
od 538 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 141 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: z etui ładującym + 40 h
od 444 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 249 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 54 mAh, z etui ładującym + 38 h
od 517 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 68 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 20 h
od 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 57 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.0, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: 43 mAh, do 4 h, z etui ładującym + 12 h
od 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 284 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, aktywna redukcja szumów, tryb gry, dźwięk 3D, wodoodporność, akumulator: z etui ładującym + 36 h
od 658 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 54 zł
sportowe, dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: do 5 h, z etui ładującym + 18 h
od 556 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 121 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 32 Ohm, akumulator: 35 mAh, do 6 h, z etui ładującym + 28 h
od 508 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g, brak ładowarki
od 99 zł
dokanałowe, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, aktywna redukcja szumów, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, 16 Ohm, akumulator: 48 mAh, z etui ładującym + 30 h
od 297 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G25, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 95 zł
douszne, bezprzewodowe, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, wodoodporność, 20 – 20000 Hz, akumulator: 35 mAh, do 5 h, z etui ładującym + 25 h
Wideo recenzje
abrindo a caixa Redmi 10C (Graphite Gray) Xiaomi unboxing
5 czerwca 20222 594 przegląd
Xiaomi Redmi 10C - RECENZJA - Jeden z najtańszych - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
18 września 202245 868 przegląd
Lifehack z Xiaomi Redmi 10C, #współpraca
12 lipca 202274 777 przegląd
League of Legends Wild Rift in Xiaomi Redmi 10C (Hand Cam)
1 czerwca 20221 305 przegląd
Mobile Legends in Xiaomi Redmi 10C
30 maja 2022462 przegląd
Xiaomi Redmi 10C Review in 2023
5 kwietnia 20231 312 przegląd
Xiaomi Redmi 10C Review | 6GB+128GB | 50 MP Camera | Octacore | 5000mAh | 6.71" | SA Studio Reviews
19 kwietnia 2023229 przegląd
Xiaomi Redmi 10C Long term Review⚡Redmi 10C Details Review
27 lipca 2022176 przegląd
Redmi Note10, Redmi 10A and Xiaomi Redmi 10C : Quick Look & UNBOXING!
31 lipca 2022635 przegląd
Xiaomi Redmi 10c Unboxing And Review - Should you buy?
27 grudnia 2022488 przegląd
Xiaomi Redmi 10C Camera Review ⚡Redmi 10C Camera Test bangla
23 lipca 20228 114 przegląd
Mobile Legends in Xiaomi Redmi 10C
30 maja 2022871 przegląd
How to Set Up an Alarm Clock on Xiaomi Redmi 10C
16 maja 20221 837 przegląd
Call of Duty Mobile in Xiaomi Redmi 10C (Hand Cam)
31 maja 20222 023 przegląd
Unboxing & Review Xiaomi Redmi 10C, Xiaomi 12 & 12 Pro
21 maja 2022324 przegląd
PUBG Mobile Lite in Xiaomi Redmi 10C
3 czerwca 20221 685 przegląd
REDMI 10C: SHOCKPROOF CLEAR CASE 2022 || Redmi 10c Best Clear Case
20 maja 20224 397 przegląd
Redmi 10C Unboxing Video
22 marca 202212 952 przegląd
Xiaomi Redmi 10C Specs, Price & the Competition | Philippines
21 kwietnia 2022539 przegląd
Xiaomi Redmi 10C Hard reset/Pattern unlock
19 maja 20229 736 przegląd
How to Enable Eye Comfort Mode on XIAOMI Redmi 10C - Manage Eye Protection
14 maja 20222 423 przegląd
How to Change Keyboard Language on XIAOMI Redmi 10C - Manage Keybaord Dictionary
22 maja 20222 286 przegląd
How to Activate Camera Timer on XIAOMI Redmi 10C - Turn On Photo Delay
14 maja 2022835 przegląd
Modyfikacje Xiaomi Redmi 10C
Ceny na Xiaomi Redmi 10C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 10C 64 GB / 3 GB | od 428 zł | 5 oferty | ||
Xiaomi Redmi 10C 128 GB / 4 GB | od 499 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g